Zobacz temat

 Drukuj temat
Pierwsze nasze systemy
Jozenkow
Windows XP do dzisiaj

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Ares
Linux 3.1
 
Emil
A pierwsze? I ulubione? I jakaś może być historyjka

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
RajTo
Pierwszy był windows 98, nie pamiętam kiedy go miałem na kompie ale dobre 8/9 lat temu. Potem dostałem nowego pcta na którym był windows xp i działał spoko, ale niestety komp mi się zepsuł i musiałem kupić nowego. Przy zakupie nowego kompa czyli 4/5 lat temu dokupiłem windows 7 który posiadam do dziś i bardzo się z niego ciesze bo jest dobrym systemem. Chciałem zaaktualizować do windowsa 10 żeby sprawdzić czy jest dobry ale jakoś nie chciało mi się za to zabrać Lol
 
Ares
Linux 3.1 pierwszy ponieważ nie chciało mi się kupować płyty z Windowsem, i Linux 3.1 to chyba najgorszy system operacyjny w moim życiu Rozwalony Potem Windows xp, 7 i 10, jakiejś historyjki nie mogę sobie przypomnieć, ale na pewno jakaś była Uśmiecha się Lol
 
Proszak
XP i 7
 
Maurycy
ZaczÄ…Å‚em od 98 a teraz 10 ale cofnÄ™ siÄ™ do 7
 
Remik
Ja zaczynałem od 95, pozniej przyjechał informatyk i wgrywał 98, ponieważ "był dobry do gier", nastepnie 2000 i XP. Potem już samemu waracje jakieś windowsy MX czy jakos tak (takie przeróbki windowsa), poźniej 7, 8, 8.1 no i teraz 10 Puszcza oczko

Moim zdaniem 10 to cos co wreszcie sie udało, tylko czemu po tylu latach...
 
Ares
No zgodzę się Windows 10 to bardzo dobry system operacyjny od czasów 7, Windows 8 to chyba był żart...
 
Ares
No zgodzę się Windows 10 to bardzo dobry system operacyjny od czasów 7, Windows 8 to chyba był żart...
 
Emil
Windows 8 to chyba był system na telefony Rozwalony , i nie wiadomo czemu stworzono ten Windows Phone 8

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
Emil
Tak samo Vista była żartem, bo powstał na "szybko". Mogli nie resetować tego Longhorna

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
Leiwark
Windows XP na zawsze. To dla mnie najlepszy system, choć nie ukrywam że Win 98 do starych gierek jak np. Polanie 1, się nadawał Lol

i.imgur.com/4MytkTe.png
x1
 
Przejdź do forum: