Zobacz temat

 Drukuj temat
Ponowne losowanie składów
Brainy
Odświeżam temat, bo lipiec się kończy, a szkoda żeby mapka, którą stworzyłem na finał się zmarnowała. Od razu zapowiadam, że nie zostanie opublikowana jeśli turniej się nie odbędzie, bo jakby nie patrzeć sworzyłem ją właśnie na tą okazję a jej specyficzny przebieg rozgrywki już sam w sobie jest jak nagroda dla finalistów.

Wiem też, że były teraz problemy z siecią, ale liczę na to, że to już przeszłość i każdy zainteresowany zaopatrzył się już w nowy programik.

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn turniej nie odbędzie się w najbliższym czasie, po prostu zaczekam z publikacją na następny i tak do skótku, aż cokolwiek się odbędzie. Może to okaże się w pewnym stopniu motywacją do jego sprawniejszej organizacji.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
Apex
Już sobie wyobrażam tą jakże zajebistą mapkę *..*
a na ilu graczy ona jest przeznaczona ? hęę Lol
 
Web
Brainy
Zawsze musisz zacząć krytykę nawet zupełnie nic nie wiedząc o mapce. Jest przeznaczona na finał więc liczba graczy przedstawia się 1vs1 + gracz specjalny + na życzenie zbirka zrobiłem slot na gracza wszystko widzącego, który nie bierze udziału w rozgrywce (obserwator/kamerzysta). Nie będę zdradzał teraz żadnych szczegółów, ale na chwilę obecną uważam ją za moją najlepszą mapkę i najbardziej nietypową.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
ZbiRek
Brainy, przepraszam Cię, ale ja mam wiele rzeczy na głowie, a turniej wymaga organizacji, poświęcenia i czasu. Do końca sierpnia muszę zrobić strasznie dużo projektów, które mają i tak opóźnienie z lipca i czerwca.

Postaram się zrobić co w mojej mocy.

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Brainy
Nic na siłę. Mapka jest gotowa i spokojnie sobie czeka, więc jeśli nie masz teraz czasu zająć się organizacją turnieju to zwyczajnie nie naciskam. Chciałem tylko dać do zrozumienia, że zależy mi, zeby się odbył, a już to kiedy to nastąpi dla mnie nie ma większego znaczenia.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
ZbiRek
Mi również zależy na tym, zamierzam co tydzień organizować jakieś spotkania graczy (tzn. Eventy), byłaby wyznaczona np. godzina kiedy mają zjawić się ludzie i będą sobie grali (inaczej ciężko znaleźć partnera do gry.) Jest to moim zdaniem lepsze od zwyczajnego Turnieju, który trzeba organizować i on musi trwać, Eventy odbywałyby się swoim życiem, ale to też trzeba zaplanować Uśmiecha się Zobaczymy w praniu.

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Przejdź do forum: