Zobacz temat

 Drukuj temat
Skutki grania w Cultures
Proszak
Siemka Puszcza oczko

Dzisiaj na matmie rozwiązywaliśmy zadanie, które polegało na obliczeniu ilości mąki wyprodukowanej
w młynie w jakimś tam czasie .....blablabla..... I pyatnie: Ile ton mąki mąki wyprodukuje młyn w ciągu któregoś tam miesiąca.

Moja pierwsza myśl: "zależy na jakim poziomie trudności grają...." Lol

Wiem że to głupie, ale zastanawiam się jak bardzo absurdalne mogą być skutki grania w cultures.
Na poprzedniej stronie istniała już taka zabawa, gdzie każdy dopisywał śmieszne sytuacje z tym związane.
Oczywiście większość wpisów była wręcz nierealna i o to chodzi, żeby wymyśleć coś głupiego i zabawnego.

To może ja zacznę, potem każdy dopisze swoje Pokazuje język
(niektóre z nich pozwoliłem sobie zaimportować z poprzedniej strony, te co spamiętałem)

- Nie przejdziesz przez most, jeżeli pod nim jest woda
- Gdy widzisz dużą osób w jednym miejscu boisz się, ze się zbugują.
- Nie boisz się niedźwiedzi, bo przecież nie zaatakują cię jeśli ich nie dotkniesz
- Widząc tonącego człowieka nie jesteś w stanie mu pomóc, bo przecież najpierw musisz wybudować statek.
- Idąc na ryby zabierasz ze sobą wiklinowe kosze
- Karmisz swoje dzieci ciastkami, bo chleb jest mniej pożywny
- Wkładając wiadro na głowę udajesz franka
- Gdy widzisz araba ubranego na czerwono próbujesz go zabić
- Umierając z głodu na pustyni nie zabijesz przechodzącego wielbłąda, bo i tak nic z niego nie dropi
- Mając solidny kilof jesteś w stanie w ciągu kilku dni zrównać Himalaje z ziemią
- Umawiając się z dziewczyną zastanawiasz się ile cywilów jest w stanie spłodzić

To narazie tyle Pokazuje język Zapraszam do zabawySzczęśliwy
 
ZbiRek
- Niosąc drewno boisz się, że odpadnie Ci głowa.
- Wchodząc na pagórek gubisz się i umierasz z głodu.
- Będąc w lesie nigdy nie zgłodniejesz... przecież cały rok są tam jagody.
- Jeżeli nie widzisz drogowskazów, a wokoło nie ma jagód - zginiesz.
- Jeśli jesz obiad na talerzu najesz się do syta.
- Nie produkujesz sprzętów wojennych? Nie musisz być wierzący!
- Kiedy zabiłeś kogoś na ulicy jego ciało będzie tam tkwiło już na zawsze.
- Chodząc na msze w Niedziele mam 2500 hp więcej! Ninja

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Mateo22
A oto moje wymyślone przypadki :
- Po prostej drodze do domu nie pójdziesz bo jest daleko, a zwiadowca nie postawił drogowskazów.
- Zabierasz do lasu drewniany mieczyk i polujesz na wilki, wilkołaki, wężołaki.
- Próbujesz ważyć miód pitny, aby można było spożyć dwa łyki, by nie głodować.
- Postanawiasz wypowiedzieć wojnę jakiejś grupie w okolicy
- Budujesz wózek ręczny, aby kupiec mógł przewozić towary z magazynu do magazynu.
- Widząc żołnierza lub kupca myślisz "Biedak nie może mieć dzieci i żony".

Mam nadzieję, że ktoś się uśmiał ;)
 
Brainy
- podczas spaceru do lasu zabierasz mnóstwo koszy, bo przecież każdy grzyb należy umieścić w innym
- po spacerze produkujesz napoje (także lecznicze) ze znalezionych muchomorów
- nawet żyjąc w pojedynkę na odizolowanej od świata wyspie jesteś w stanie zakupić "tajne składniki" poprzez wrzucenie monet do kociołka (już mniej absurdalne byłoby, gdyby druidzi robili z nich nakrętki do słoików)
- po otwarciu w twojej okolicy nowej piekarni, tylko wyczekujesz aż twoje sąsiadki zaczną ubierać się w pieczywo (no bo serio, zauważyliście, ze kobiety zmieniają kolor ciuchów kiedy przestają korzystać z samych ryb? To zupełnie tak, jakby ubierały się w chleb )
- na szkolne zawody w bieganiu wszyscy jednogłośnie wybierają najgrubszego towarzysza
- chcąc uzyskać wełnę z owiec musisz koniecznie ją ubić
- w dni wolne od pracy wszystkim automatycznie spada zadowolenie, bo przecież nie ma co robić
- nawet najlepiej wyszkolony myśliwy nie ma najmniejszych szans w walce z kobietą, która całe życie spędza zajmując się domem
- podczas wojny możesz spokojnie chować się w wysokich wieżach, ich zburzenie automatycznie przeniesie cię bez szwanku do podstawy budynku
- w taczce możesz przewozić jedynie 10 złotych monet, bo inaczej mogłaby się zarwać
- kiedy twój sąsiad postanawia hodować bydło możesz łatwo zniszczyć interes jego życia podkradając się do jego stada z czapką skauta

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
Proszak
Odświeżam Lol
 
RajTo
Kiedyś Górki stworzył taki temat Lol

Ja niestety nie mam do tego glowy więc nic nie wymysle ;\
 
Kakus97
ja tak samo :Frank z mieczem
 
Proszak
Ruszcie głową, liczyć do 10000 to każdy umie Pokazuje język
 
Qekuss
Znalazłeś naszyjnik teraz już nie będziesz głodny !
Na długą wyprawe wystarczy ci butelka miodu pitnego
Masz 10 lat więc za rok już będziesz dorosły
 
SanTiago
-Stałeś się bohaterem:myślisz,że nie musisz jeść,pić ani spać
-boisz się,że wilki cię będą atakować w zasięgu wzroku
-Jak widzisz dwóch ludzi przy bramie czy coś to myślisz że zarządają trybutu

To ja, Cesarz, jakby ktoś nie wiedział Puszcza oczko
Gdzie jeszcze można mnie znaleźć?
Youtube
https://www.youtu...AKuS4lOBWA
TheModders
http://themodders...le;u=14807
World of Players
http://forum.worl...52-Germano
Forum Soulfire
http://soulfire.w...user=15991
Bractwo Spolszczenia
http://bractwospo...mp;uid=250
Forum TaleWorlds
https://forums.ta...on=profile
Jak chcesz mnie dodać na Steamie, śmiało:
https://steamcomm...055085219/
 
Maurycy
-Mam z tą kobietą wspólną matkę, ożenię się z nią
-Patrzcie dziewczyny, leży tam jedno jedzenie, chodźmy tam w dziesiątkę
-Prosto na północ leży mój dom. Pójdę skrótem przez wilczy las na zachodzie, później na południe przez bagna, na zachód pustynią i w końcu pójdę na północ bo gonią mnie wilki, węże i saracenii
-Bjarni- zostało mi tylko 100hp na 5000, a tam jest stado rozwścieczonych wilkołaków... dam radę
 
Jozenkow
- Próbujesz wybudować dom z 1 snopka pszenicy i 2 belek drewna
- Stukasz młotkiem w powietrze i oczekujesz, że z pod ziemi zacznie wychodzić budynek
- Do produkcji dachówki używasz belki drzewa
- Kiedy widzisz skrzynkę, myślisz, że może być w niej katapulta
- Wolisz bić się z kolegą koło kościoła, bo wtedy masz więcej hp
- Do wybicia monety potrzebujesz budynku, wielkości kilku domów i do tego wieżyczka
- Nie martw się! Jesteś dzieckiem - nie musisz jeść ani spać i nikt cię nie może zabić
- Zgubiłeś się? Wystarczy, że założysz brązową czapeczkę i już będziesz znał drogę do domu. Przy okazji wytęży ci się wzrok.
- Gasisz pożar w domu stukając w niego młotkiem.

Edytowane przez Jozenkow dnia 16-07-2014 01:13
Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
x1
 
Ingvar
-używając drewnianych narzędzi i posiadając zerowe doświadczenie wyprodukujesz 1,2 zamiast 1 butelki miodu
-kobieta wychodzi za cywila, cywil zostaje żołnierzem, idzie na wojnę, kobieta chce mieć dziecko, żołnierz przerywa walkę i wraca
-miej statek wypełniony łucznikami, ignoruj nieprzyjacielski atak z lądu
-piekarz nie nadąża z produkcją chleba, wszyscy głodują, zburz dom wypełniony jedzeniem, wszyscy najedzeni
-mincerz wybija 1 monetę, w ręku trzyma 5 (tak samo z dachówkami u garncarza)
-podpal i zburz budynek bijąc w niego pięściami
-zabij jakiekolwiek zwierzę jednym ciosem/strzałem, kura jest wyjątkiem od reguły
-brakło prądu w domu i jest ciemno? idź do lasu, nazbieraj grzybów i ugotuj, masz cały garnek łatwopalnej oliwy!
-idziesz do lasu BEZ niczego, stań się drwalem i zacznij rąbać drewno siekierą, która sama pojawia Ci się w rękach
-wodę do użytku znajdziesz jedynie w studni
-zanieś kilka cegieł i kamieni murarzowi, niech ci rozbuduje dom o 1 piętro
-nie musisz zakładać butów kiedy gdzieś wychodzisz. przecież droga automatycznie zwiększy prędkość twojego ruchu!
-śpij na śniegu, przecież potrzebujesz tylko jedzenia, snu i rozmowy!
-zawrzyj związek małżeński z ledwo poznaną osobą CAŁUJĄC JĄ
-skoś zboże w kilka sekund, zostań zielarzem, koś zielsko całą wieczność
-idź do szkoły jedynie gdy będziesz dorosły
-niemowlę idzie na statek, zostaje kapitanem
-chcesz przeżyć lawinę kamieni? załóż zbroję płytową!
-wykuj narzędzia do produkcji innych narzędzi GOŁYMI RĘKAMI
-chcesz mieć dziecko? zafunduj sobie i partnerowi/partnerce trochę jedzenia, o, bocian już leci...
-idź do kościoła i pomódl się o zwiększenie współczynników
-przewróć płot sąsiadowi strzelając do niego z łuku
-wsadź do taczki 10 butelek miodu, nie zmieścisz już garści zboża
-miej przy sobie 4 butelki miodu, wypij wszystko, nadal jesteś trzeźwy
-weź kamień i młotek, uderz nimi w powietrzu, właśnie stworzyłeś kawałek drogi
x4
 
Ares
Przynosisz Hitlerowi trybut (10 gliny) z nadziejom że będziecie do siebie neutralni
Zrób Katapultę z 10 kawałków drewna
Zboże urośnie ci w kilanaście sekund
Bocian przyleci ci z dzieckiem
Nie musisz pić wystarczy że będziesz jadł
 
Jozenkow
- Spacer po lesie. Patrz znalazłeś złoto, pochwal się swojej wiosce, ale najpierw wybuduj taczki, bo przecież nie możesz wziąść do rąk.
- Po zagraniu w culturesa mogę oświadczyć, że wikingowie to bardzo pracowity naród, ciągle coś chcą robić, a jak się nudzą to nawet narzekają.
- Nie umiesz biegać, nawet jak ktoś idzie z mieczem, albo głodujesz i tak będziesz szedł.
- W szkole uczą się tylko dorośli.
- Nawet jak zgniecie cię potężny pocisk z katapulty to po śmierci i tak możesz wypić potke.
- Kiedy biją dzwony w kościele uciekasz szybko do niego, ponieważ myślisz że wróg cię zaatakował.
- Ilość strzał wbitych w twoje ciało po których umrzesz zależy od wielkości łuku
- Jedyne choroby na które zdaża ci się zachorować to głód i zmęczenie.
- Weż młotek i walnij w powietrze. Oto drogowskaz. Nie zapomnij jeszcze wcześniej włożyć brązową czapeczkę.
- Poczekaj nie jedź na wojnę do afganistanu! Zapisz życie, bo możesz umrzeć.

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
x1
 
RajTo
Jozenkow napisał(a):

- Spacer po lesie. Patrz znalazłeś złoto, pochwal się swojej wiosce, ale najpierw wybuduj taczki, bo przecież nie możesz wziąść do rąk.
- Po zagraniu w culturesa mogę oświadczyć, że wikingowie to bardzo pracowity naród, ciągle coś chcą robić, a jak się nudzą to nawet narzekają.
- Nie umiesz biegać, nawet jak ktoś idzie z mieczem, albo głodujesz i tak będziesz szedł.
- W szkole uczą się tylko dorośli.
- Nawet jak zgniecie cię potężny pocisk z katapulty to po śmierci i tak możesz wypić potke.
- Kiedy biją dzwony w kościele uciekasz szybko do niego, ponieważ myślisz że wróg cię zaatakował.
- Ilość strzał wbitych w twoje ciało po których umrzesz zależy od wielkości łuku
- Jedyne choroby na które zdaża ci się zachorować to głód i zmęczenie.
- Weż młotek i walnij w powietrze. Oto drogowskaz. Nie zapomnij jeszcze wcześniej włożyć brązową czapeczkę.
- Poczekaj nie jedź na wojnę do afganistanu! Zapisz życie, bo możesz umrzeć.


3/4 tych są bez sensu Śmutno
x1
 
Jozenkow
RajTo napisał(a):

Jozenkow napisał(a):

- Spacer po lesie. Patrz znalazłeś złoto, pochwal się swojej wiosce, ale najpierw wybuduj taczki, bo przecież nie możesz wziąść do rąk.
- Po zagraniu w culturesa mogę oświadczyć, że wikingowie to bardzo pracowity naród, ciągle coś chcą robić, a jak się nudzą to nawet narzekają.
- Nie umiesz biegać, nawet jak ktoś idzie z mieczem, albo głodujesz i tak będziesz szedł.
- W szkole uczą się tylko dorośli.
- Nawet jak zgniecie cię potężny pocisk z katapulty to po śmierci i tak możesz wypić potke.
- Kiedy biją dzwony w kościele uciekasz szybko do niego, ponieważ myślisz że wróg cię zaatakował.
- Ilość strzał wbitych w twoje ciało po których umrzesz zależy od wielkości łuku
- Jedyne choroby na które zdaża ci się zachorować to głód i zmęczenie.
- Weż młotek i walnij w powietrze. Oto drogowskaz. Nie zapomnij jeszcze wcześniej włożyć brązową czapeczkę.
- Poczekaj nie jedź na wojnę do afganistanu! Zapisz życie, bo możesz umrzeć.


3/4 tych są bez sensu :(


Nie, dlaczego?

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Jozenkow
No może masz trochę rację Pokazuje język

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Maurycy
-Jesteś bohaterem w swojej wiosce? Nie musisz jeść, pić, spać, rozmawiać

- Skarbie podasz mi te narzędzia co leżą obok?
-Wybacz kochany, jestem kobietą i nie mogę nosić nic poza naczyniami, meblami, olejem i jedzeniem
 
AdamWladam
Jest zima, chce mi się spać a jest daleko od domu...więc legnę sobie n śniegu i utnę komara.

Słońce wtłacza moc życiodajną w ziemię
I ją zawija w złociste pierścienie
Słońce i cebula podobne do siebie.
Bo cebula ziemskim słońca jest wcieleniem

Jam jest cebula, jam słońce z ziemi zrodzone
Zapłaczcie gdy Me kręgi będą obnażone.
 
Przejdź do forum: