Zobacz temat

 Drukuj temat
Skutki grania w Cultures
Proszak
Słabe te ostatnie Pokazuje język

Pomysły widzę siękończą
 
Jozenkow
Już wszystko wyczerpane

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Proszak
A tam wyczerpane

-Widzac ryj hipopotama staje ci przed oczami smok z cultures (serio te smoki sa do hipci podobne)
-Nie montujesz w domu swiatla, bo przeciez zawsze jest dzien
- podczas trzesienia ziemi najbardziej martwisz sie o stan swojego dachu, w kazdej chwili moze sie zapalic
- w zadnym przypadku nie wolno ci ustrzelic bociana, to mogloby spowodowac
bezplodnosc
-
 
Neptun
-po przerobieniu 20 belek drewna na łuki (wyczarowując sobie cięciwy i strzały) koniecznie musisz klękać przed niebieskim ogniem
-masz kłodę i kawałek gliny? Załóż farmę
-Brama cię blokuje?Nieważne,przecież masz łuk,rozwal ją
-chcesz wydobywać żelazo?o nie tak szybko! najpierw 10 kamieni potem już jesteś górnikiem
-Zebrałeś 10 grzybów? Właśnie zostałeś zielarzem
-Kobieto,nosisz meble? To może byś chociaż trochę miody pitne ponosiła? Nie bo moim zadaniem jest się pierdolić i nic nie robić
-Skończyła się woda w studni? Nie prawda ,nigdy się nie kończy
-Chcesz być wojownikiem?Idź se posiedź w koszarach i załżż hełm
-11 lat?Dość [CENZURA]nia robota czeka!
-kamienie do katapulty? a komu to potrzebne?
-chcesz buty?przecież już nosisz! no ale ok załóż te,aż się bedzie kurzyć
 
AdamWladam
Strzelasz z łuku w dom sąsiada żeby zaczął się palić.(nie chodzi o płonące strzały)
Idziesz po chodniku 2x szybciej niż po trawniku.
Chce ci się jeść,pić i spać?Wrzuć do jednego garca pieniądze,muchomory i zielsko ,a następnie to wychlej.
Chcesz zabić kurczaka? Potrzebujesz 30 Pudzianowskich.
Jedziesz z taczkami ? Nie możesz mieć dzieci.
Jesteś kobietom z Bizancjum?Podczas snu znika ci głowa.
Jesteś w środku krwawej bitwy?Pierdol to, utnij sobie drzemkę

Słońce wtłacza moc życiodajną w ziemię
I ją zawija w złociste pierścienie
Słońce i cebula podobne do siebie.
Bo cebula ziemskim słońca jest wcieleniem

Jam jest cebula, jam słońce z ziemi zrodzone
Zapłaczcie gdy Me kręgi będą obnażone.
 
Postrach Dziewic
Słysząc o kolejnych atakach muzułmańskich terrorystów, myślisz że znajdujesz się w "Wielkiej bitwie z Saracenami"
Dziewczyna Ci się podoba podejdź do niej będzie twoja żoną
 
Maurycy
Z tym dniem było dobre, nie pomyślałem o tym

-Dostałem żelazne narzędzia, idę ścinać drzewa jednym rąbnięciem

-Jestem głodny i śpiący? A walne alko (miód pitny)

-Kurcze przydałby mi się łuk, ale w wiosce nie ma płatnerza... Wiem! Zostanę myśliwym to sam się pojawi!

-Jest żołnierzem i nie mam broni? A postoję tak w jednym miejscu do końca życia, co chwilę zakładając rękę na rękę i oglądając się za siebie

-Cześć kochaniem jak tam w domu?
-Ej stary to moja żona
-Jak Ty je rozróżniasz?!
-Moja ma głos jak koparka i bordowe włosy, Twoja ma rude
 
Laxx
Witam Was serdecznie Lol To mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość.

Czy odczułam na sobie jakieś skutki grania w Cultures? Hahaha, zapewne kilka lat temu miałam niezłą fazę na tę gierkę. Kupiłam ją zupełnie przypadkowo gdy miałam naście lat. Grę rzucili na promocji w Biedronce...przemówiło do mnie opakowanie 2 części i tak zaczęła się moja przygoda z Wikingami Lol

Jakiś poważnych skutków jak Wy nie odczułam Lol Ale zawsze śmiałam się z moim tatą jak Wikingowie mają wysoko rozwiniętą zdolność tworzenia płci dzieci w trakcie aktu miłosnego Lol
No i jak to jest, że żony Wikingów tak młodo wyglądają? Babcia wygląda jak jej córka a córka córki też wiecznie młoda Lol Hah, niczym w "Modzie na Sukces" ;]

edit: adamwkladam - przyjęłam do wiadomości, postaram się poprawić i więcej nie grzeszyć Oui monsieur

Edytowane przez Laxx dnia 23-03-2015 15:45
Myahahahahhaaahhh.
x1
 
AdamWladam
Witam paniÄ… serdecznie.
memytutaj.pl/uploads/2014/07/10/czea-ae-i-czoa-em-bomba-jest-pod-twoim-stoa-em.jpg
Postscriptum: Za dużo dajesz uśmieszków.

Słońce wtłacza moc życiodajną w ziemię
I ją zawija w złociste pierścienie
Słońce i cebula podobne do siebie.
Bo cebula ziemskim słońca jest wcieleniem

Jam jest cebula, jam słońce z ziemi zrodzone
Zapłaczcie gdy Me kręgi będą obnażone.
 
Maurycy
Kurdę śniło mi się ostatnio że gram w CS2 a tam jakieś nowe postacie, tereny, nacje, szkoda że to tylko sen bo wciągające było
 
Neptun
jak byłem mały to śniła mi się mapa wodna wyrocznia i bizancjum miało długie miecze
 
Maurycy
To chyba wypaczenie naszych umysłów
 
Proszak
A mi się śniło że mi hodowlę kóż ten waz duży brzydki zeżarł.
To sie wkurzyłem i razem z tymi ziomeczkami co tam w grze są ruszyłem na Asgard
 
Neptun
Assasmine napisał(a):

To chyba wypaczenie naszych umysłów



możesz mieć rację...
 
Ingvar
-Miej miecz i tarczę, nie zasłaniaj się nią wcale
-Masz krótki łuk? Nie musisz wyciągać strzały z kołczanu, pojawi się sama już nałożona na cięciwie!
-Lepiej jest być dzieckiem, nie trzeba jeść, spać czy rozmawiać
-Prowadzisz taczkę lub zaprzęg? Walnij sobie alko albo dwa, przecież wcale nie uderza do głowy
-Ścigają cię żołnierze? Przejdź kilkanaście metrów i stań w miejscu i czekaj aż któryś Cię nie jebnie, wtedy idź dalej
-Potrzebujesz chleba, butów lub innego akcesorium? Idź do sklepu i kup. A nie czekaj, możesz sobie zabrać za free dowolną ilość
-Zawód myśliwego nie jest prosty, nie można spłoszyć zwierzyny... c[CENZURA]a tam, stań obok niej i strzel prosto w ryj
-Wydobywaj żelazo lub złoto JUŻ W POSTACI SZTABEK
-Załóż farmę na skrawku ziemi nadającej się pod uprawę w samym środku pustyni, bez ani kropli wody, PODLEWAJ ZBOŻE Z KONEWKI KTÓRA POJAWIA CI SIĘ ZNIKĄD
-Zaatakuj farmę raz, pojawia się mały ogień, który będzie się tam palił całą wieczność i nie rozejdzie się po reszcie konstrukcji nigdy
-Ubieraj się w lekki strój/sukienkę nawet zimą, nie ma czegoś takiego jak przeziębienie (ale jest miód na ogrzanie Lol )
-Zostań zwiadowcą i nałóż czapkę, bez niej nie będziesz widzieć dalej niż na 10 metrów
-Wypal z gliny cegłę wielkości szafy, zamiast normalnych mniejszych
-Skoro można przechowywać chleb całą wieczność w domu bez ryzyka pleśni, dlaczego nie można zerwać owoców z krzaczków i je przechowywać tylko należy je natychmiast wszamać?????
-Weź belkę drewna równą wysokości człowieka i zrób z niej krótki łuk, do długiego łuku potrzeba dwóch takich belek a i tak łuk nie jest większy od łucznika o.O
-Ugaś pożar budynku uderzając w niego młotkiem
-Na pustyni nie ma krów, nie możesz prowadzić handlu za pomocą zaprzęgów, nawet jeśli w pobliżu są wielbłądy zdolne nosić to całe gówno
-Chce ci się spać, kładziesz swój miecz/łuk normalnie obok siebie i kimasz, włócznik odpierdala slow motion o.O
-Brązowa/szara czapka nie pozwala ci być żonatym, bo nie jest swaggerska
-Miej czarnowłosego ojca i czarnowłosą matkę, bądź rudy/blond/siwy (ciekawe czy w Cultures działa genetyka Puszcza oczko )
Uffff, jak coś wymyślę to dopiszę Lol

chinaboy963 (17.09.2012 - 24.07.2014)
Berserker_PL (24.07.2014 - 5.09.2016)
Ingvar (5.09.2016 - ?)
x2
 
kakacper2
Zostałeś zwiadowcą?Nie poruchasz,stary Lol
 
Proszak
Możesz zastąpić niedzielną mszę,
pokłonem nad niebieskim palnikiem gazówki
x4
 
Vampix
Dobre Rozwalony
 
Thartler
- Lepiej ci się opłaca niszczyć płot sąsiada zamiast wydawać 25 monet na szkolenie.
 
Maurycy
Zbieraj muchomory w lesie. Ugotuj na ich bazie wywar z monetami i ziołami. Przekręć się mimo że miała to być mikstura lecznicza. O ironio
 
Przejdź do forum: