Zobacz temat

 Drukuj temat
Piramidy z Giza
Mateo22
mam pewien problem próbuję przejść ósmy cud świata i jestem na misji piramidy z giza tylko nie wiem jak przejść tą misję dostarczam egipcjanom to 25 żołnierzy (nawet 24) i mroczna armia od razu atakuje a po jakimś z ataków egipcjanie lecą do swoich mamusiek w gizie :P a 25 żołnierzy nie radzi sobie z taką wielką armią

POMOCY!!!! jak zrobić tą misję???!!!
UWAGA nie podajÄ™ swojego skype
Edytowane przez Mateo22 dnia 23-05-2013 18:10
 
Jozenkow
Zrób w wiosce armie i pokonaj mroczną armie sam... Ja to tak przeszedłem
 
ZbiRek
Jak Ci karzą zrobić 25, to zrób 125... problem?

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Mateo22
oj tak
 
ZbiRek
Ponoć jesteś pro gamerem ;P

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Qekuss
E tam ja też tak samo jak kolega robiłem Egipcjan ale Także bizantyjczyków (są na zachodzie(5 naczyń za 5 łuczników) i Saracenów 10 krótkich łuków i masz 10 łuczników Saracenów (Saraceni są na wschodzie)
 
Mateo22
Basfau napisał(a):

Jeśli nie chcesz robić wojska i broni, to zrób ze 2 browary i kupuj wojska od egipcjan (20 miodów pitnych = 5 włóczników). Pierw idziesz do Gizy, po czym dostajesz oferte, potem robisz miody pitne i leci Uśmiecha się W efekcie końcowym miałem -/+ 300, 400 egipcjan. 100-130 postawić obok portalu. 150 (100 styknie) powinno chronić drogę między portalem na północnym wschodzie, aby wózek ręczny/zaprzęg mogły wozić złoto (przechodzimy przez portal obok piramid, potem na północ i leży tam dużo wydobytego już złota, trzeba uwarzać na mroczną armię !). Z 30-40 postawić na most obok osady, bo mroczna armia czasem może nas zaatakować, potem dokładać egipcjanów, bo strażnicy mogą nam umierać.
Mam nadzieję, że okazałem się pomocny, pozdrawiam Uśmiecha się

EDIT:
Miody pitne płacimy trybutem. Co do browarów: full pracownicy i 2 kupcy, którzy będą wozić wodę i miód. Jest to wydajniejsze niż 5 łuczników za 5 naczyń u bizantyjczyków.

Dobra spróbuję użyć twojej metody

EDIT:
chociaż spróbuję tylko dostarczyć towary złoto se wyhandluje bo ktoś sprzedawał

Edytowane przez Mateo22 dnia 28-05-2013 08:48
 
Przejdź do forum: