Zobacz temat

 Drukuj temat
Cultures "3" i "4"
Vampix
Witam!
Jestem tu nowy, pisze tego posta, ponieważ chce zobaczyć wasze opinie/rady ;/
A więc, jestem posiadaczem Cultures 2 Bramy Asgardu, gram w tą gierkę kilka lat (na zasadzie, że jak mi się po okołu 1-2 latach przerwy znów mi się chce ją przejść Puszcza oczko a kilkakrotnie to zrobiłem...). I dopiero niedawno pomyślałem, że może wyszły nowsze części, niestety jestem posiadaczem tej wiedzy od tylko kilku lat, ale do rzeczy. Chciałbym zagrać w Cultures "3" Northland (Wyprawa na północ) i "4" (Ósmy cud świata), ale niestety jak można się domyślić, nie jestem posiadaczem żadnych z tych gier. I nie jestem pewien jak ją nabyć, czy może poszukać gdzieś oryginalnej płytki (raczej znikome szanse równe 0%, ale mieć oryginalną płytką z oryginalnym polskim tłumaczeniem i lektorem, o ile taki jest, gdyż nie wiem tego), czy może po prostu kupić na Steamie, bądź G2A, jestem otwarty na dyskusje, propozycje. Pisząc tego posta spodziewam się, że wszystkie odpowiedzi będą pisały o tym, że nie ma oryginalnej wersji i będą jedynie radzić z której platformy lepiej kupić Uśmiecha się Dziękuje za każdą poradę Lol

PS. Nie będę na każde "zawołanie", jestem prostym gimnazjalistą, a konkretnie 1 gimnazjum Uśmiecha się
 
Ingvar
Są małe szanse, że znajdziesz WnP i Cud w gdzieś na allegro w postaci płytki, ale warto sprawdzić.
Z drugiej strony kupując oba tytuły na steam, nie masz ich w języku polskim, ale to nie problem, bo możesz ściągnąć polskiego pirata i podmienić pliki.

chinaboy963 (17.09.2012 - 24.07.2014)
Berserker_PL (24.07.2014 - 5.09.2016)
Ingvar (5.09.2016 - ?)
 
Jozenkow
https://www.gog.c...ultures_34 za dyche jak bardzo chcesz kupić (angielska wersja), moge ci też wyslac linka i bedziesz mial za darmo jak wolisz Puszcza oczko

Edytowane przez Jozenkow dnia 09-03-2017 18:24
Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Vampix
Jozenkow, jak możesz to byłbym bardzo wdzięczny Uśmiecha się trochę przed napisaniem posta starałem się ogarnąć temat i wiedziałem o istnieniu spolszczeń, ale nie wiedziałem, że na forum jest tylko spolszczenie do Cudu, także dziękuje za dotychczasowe odpowiedzi Uśmiecha się
 
Przejdź do forum: