Zobacz temat

 Drukuj temat
Czy tak powinno być?
Vampix
Witam!
Mam takie pytanko, dotyczące jednej misji w kampanii, a mianowicie - Kolos Rodyjski. Już uciekam tym żołnierzem do Lindos, a tu... informacja, że katapulta została zaatakowana (a nie miałem żadnej katapulty). Kliknąłem chcą sprawdzić o co chodzi. Katapulta była w obozie Demetriosa. Chciałem się dowiedzieć czy ona sama uciekała czy może jednak ktoś w niej jest, był... bizantyjski wojownik, szary, czyli wojownik Demetriosa, niestety nie zdążyłem sprawdzić czy mam nad nim kontrolę, aczkolwiek po zniszczeniu katapulty, nie pamiętam by pokazała się informacja o jego śmierci ;/ Wy również mieliście taką sytuację? Szczerze pisząc, to po tej sytuacji śmiałem się w duchu, że albo to był jakiś mój "szpieg" albo dezerter Lol Dziękuję za wszelkie odpowiedzi, naprawdę ciekawi mnie o co w tym chodzi, i oczywiście czy tak zawsze się zdarza Puszcza oczko
 
Neptun
Tam było coś takiego , że stała pusta katapulta a ty ,jak się zbliżysz, ją przejmujesz. Pewnie coś skrypty się poyebały i tak wyszło Pokazuje język
 
Ziomus
Dostałeś tę katapultę za darmo. Po prostu. I nie ma w tym nic dziwnego, jak ktoś wyżej napisał skrypty się nie pojebały, wręcz przeciwnie, działają jak należy. Najprościej mówiąc - dostałeś katapultę jak dodatkowa forma obrony i tyle.

Moja mama powiedziała, że mogę zostać kim zechcę...

Zostałem krzesłem.

 
Vampix
Ale w środku był wojownik Demetriosa, i to było dziwne
 
Vampix
Ok, to ma jakiś sens, gorzej że mój najbliższy żołnierz/cywil/bohater był dość daleko ;/ (od katapulty oczywiście)
 
Przejdź do forum: