Zobacz temat

 Drukuj temat
8 cud świata - zbieranie itemów ?
zombi1011
Witam,

w 8 cud świata nie gram długo więc nie wiem czy coś takiego jest możliwe , ale grając z botami przeciw botom zdarza się że jeden z moich botów zostaje zniszczony. Jak wysłać tam merchanta czy kogokolwiek innego by te wszystkie dobra pozostawione po przegranym mógł transportować do bazy ? Często takie boty są mocno atakowane i jest tam dużo broni. Poza tym jak mogę wspomóc bota prócz militarnie ? można mu jakoś wysyłać drewno/jedznie itd ? Bardzo proszę o pomoc Uśmiecha się
 
Emil
Pomocy nie wyślesz oprócz Wojska. Co do itemów to możesz przyjechać tragarzami z wozami i załadować te itemy.

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
x1
 
zombi1011
Dałoby się to zrobić automatycznie ? Tzn. Ustawić im miejsce w którym mają załadowywać wozy, i miejsce do którego mają to zawozić ?
 
Emil
Nie, ewentualnie można zbudować magazyn na miejscu bota zatrudnić tam tragarza, a następnie kupcy.

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
x1
 
Vampix
Z tego co mi wiadomo to niestety nie ;/ mógłbyś postawić niedaleko magazyn i przydzielić im tragarzy oraz kupca, który to co zebrali tragarze transportowałby do innego magazynu/kwatery. Nie wiem jednak co to za mapa, może być tak, że nawet po przegranej bota będą tam przybywały wojska nieprzyjaciela, w takim wypadku musiałbyś trzymać tam cały czas wojsko

Emilando mnie wyprzedził Uśmiecha się
x1
 
zombi1011
A bez magazynu jak to wygląda ? dałem tragarzowi wózek, drugiemu dałem ox (ten z krową) wyznaczyłem miejsce do którego mają się udać, ale nie mogę nic załadować. Do tego gdy mają któryś z tych rzeczy również nie mogę ich przydzielić do magazynu. Tragarze nie mogą mieć wózków do przewożenia i pracować w magazynie ? Rozumiem, że można zrobić tylko coś takiego :
zbudować magazyn w miejscu gdzie przegrał bot, przydzielić tam tragarza który by to zbierał do magazynu, następnie kupca który by z tego magazynu wszystko wywoził. Dobrze mówię ?
x1
 
Emil
Tak można zrobić.

A co tragarzy na wózkach: tam są takie ikony w prawym dolnym rogu na wozie i tam szukasz i ładujesz + a wyładowujesz -.

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
x1
 
Przejdź do forum: