Zobacz temat

 Drukuj temat
Potrzebuje pomocy doświadczonego gracza
zombi1011
Witam,

potrzebuje pomocy przy kilku rzeczach, zalewa mnie przy niektórych z nich krew ;_; ;
1. Jeżeli zaznaczę 2 lub więcej cywili to jak im ustawić zbieranie drewna, bez ustawiania tego każdemu z osobna? mogę dać extractor grupie osób, ale nie mogę zaznaczyć że wszyscy mają ścinać drewno.
2. Czy da się wyznaczyć miejsce w które nie mają chodzić ? Krew mnie zalewa jak dziesiąty raz ustawiam merchanta żeby nosił jedzenie do magazynu, a ten po jakimś czasie idzie do przeciwników i ginie, przeciwnicy nie są tak blisko żeby sami go atakowali, on sam tam idzie, nie po jedzenie bo jest zaraz obok niego, nie po buty ani nawet nie po narzędzia bo wszystko ma przykładowo nowe...
3. Gdzie można sprawdzić który przykładowo merchant pracuje a który nie, sprawdzając w statystykach według profesji nie pisze który pracuje a który nie ;/
4. Da się w jakiś sposób zautomatyzować zbieranie przez tragarza z hand/oxcardem surowców ? powiedzmy że wyciąłem ogromny las i chce by zbierał z niego itemy i zanosił do magazynu, a nie bawić się w załadowywanie go i rozładowywanie .
5. Do czego można wykorzystać wełnę prócz do tunik ?
6. Do czego jest złoto ?
7. Powiedzmy że jest taka sytuacja, że w piekarni pracuje 4 merchantów. Jeden dostarcza wody, drugi zboże, trzeci i czwarty to wywożą. Jak sprawdzić który z nich co robi, lub z czym ma połączenie bez sprawdzania każdego merchanta z osobna za pomocą tej piekarni ?
Często u mnie wiele budynków ma wiele połączeń i sprawdzanie tego jest czasochłonne, bo tu ktoś zginie a tu coś innego i muszę widzieć szybko kto gdzie chodzi i kogo brakuje.
8.Dlaczego wojownicy biegną za przeciwnikami nawet pod wieże gdy są w trybie defensywnym ?!

Myślę, że to wszystko. Mam nadzieję że ktoś mi pomoże w tym Uśmiecha się (serio, pomocy Płacze )
 
Jozenkow
7 razy nie / nie da sie bo taka jest gra

6. do produkcji monet, a monety do mikstur

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
zombi1011
a wełna do czego ?
 
Neptun
Tylko do tunik, ewentualnie na handel
x1
 
Maurycy
Ogólnie tuniki są zbędne, dobrze wyglądają

A co do gry to nabierzesz wprawy. Zagraj z nami (w ekonomie) to zobaczysz co i jak
 
ZbiRek
1. Nie da się, możesz dać im zbieracza, ale co mają zbierać musisz ustalać im każdemu osobno
2. Po coś na pewno musi tam iść Rozwalony Kupcy sami nigdzie nie łażą, nawet robić dzieci.
3. Najlepiej patrzeć po tym który stoi w miejscu
4. Nope, tylko jeżeli w tym lesie zrobiłeś magazyn to robisz w magazynie tragarza i kupca pomiędzy tym i innym magazynem.
5. Do niczego więcej Oui monsieur
6. Do produkcji monet i miksturek
7. Musisz klikać osobno na każdego.
8. Jeżeli są blisko te wieże to biegną, ogólnie to szybko wracają Oui monsieur

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Vampix
7 Do produkcji monet - natomiast z monet miksturki i do trenowania żołnierzy (o ile monety są w koszarach)
 
Przejdź do forum: