Zobacz temat

 Drukuj temat
Problem z zapisem
Maurycy
Jestem w trakcie robienia jakichś swoich pierwszych map i chciałem jedną z nich wysłać, ale jest problem. Nie widać ich. Nie ma ich w żadnym folderze, jak wchodzę we właściwości folderu w którym zapisałem mapę, komputer pokazuje że nic ten folder nie waży, czyli że jest pusty, włączenie opcji bym widział ukryte pliki w windowsie też nie pomaga, ale co ciekawe gdy wejdę to edytora i kliknę opcje otwórz, to widzi wszystkie mapy jakie zrobiłem. Co zrobić?
x1
 
Waszkelod
Ja mam ten sam problem robiłem pierwszą mapę w życiu i to dziś po zapisaniu (taka dyskietka na górze przekreślona) wpisuje nazwę i twórce. Teraz powinno wszystko być dobrze a tu BACH i gówno i nie działa. też prosze o pomoc mam w7.

Pochwalony...
Szubiennica
 
bjarni
Waszkelod napisał(a):

Ja mam ten sam problem robiłem pierwszą mapę w życiu i to dziś po zapisaniu (taka dyskietka na górze przekreślona) wpisuje nazwę i twórce. Teraz powinno wszystko być dobrze a tu BACH i gówno i nie działa. też prosze o pomoc mam w7.


Ale co Ci nie działa? Dyskietka przekreślona to eksportowanie, czyli że mapa jest już gotowa. Więc jak w edytorze załadujesz ten plik ukończony, to niektóre rzeczy mogą Ci nie działać. A Ty Assasime sprawdzałeś w usermaps? Na ogól tam się zapisują, więc jak ich tam nie będzie to mogą nie działać w grze
 
Maurycy
Sprawdzałem, ale problem rozwiązany. Chodziło o uprawnienia administratora itp itd... żeby się z tym nie pierniczyć to polecam włożyć pendrive czy inny zewnętrzny dysk i tam wrzucać. Za rozwiązanie problemu podziękowania dla TNE
 
Przejdź do forum: