Zobacz temat

 Drukuj temat
BÅ‚Ä…d z uruchomieniem gry!
pietruch78
Witam!
Po zabawie w edytorze map, uruchomiłem grę i po oglądnięciu reklam pokazuje się taki komunikat:
img20.imageshack.us/img20/8297/ewco.jpg
Opcja OK lub Anuluj daje ten sam efekt czyli wyjście z gry.
KtoÅ› wie o co chodzi?
 
Brainy
Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim błędem, bynajmniej nie w tym edytorze. Możesz spróbować pomyśleć nad tym, który z obiektów mógłby okazać się wadliwy? Do głowy przychodzą mi tylko wiszące ogrody..

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
Kowal xD
Jak mogłeś przez edytora zepsuć grę ? Rozwalony

Zrób reinstal gry na pewno pomoże
 
Web
Brainy
Reinstal gry to już niepotrzebna fatyga. Wystarczy usunąć mapkę z folderu usermaps, ale być może uda się dojść dlaczego nie zadziałała.

Możesz mi ją spakować (tzn fliki c2m i c2e) i wysłać? Inaczej ciężko w ogóle coś stwierdzić.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
pietruch78
Nie ma sprawy.
Spróbuj tego linka: http://pliki.wp.pl/fc,613006654,fid,1449158160,plik,moja-mapac2e,pobierz.html
 
Brainy
samym c2e tego nie otworze

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
pietruch78
[quote]Kowal Rozwalony napisał(a):

Jak mogłeś przez edytora zepsuć grę ? Rozwalony

Też w to nie mogę uwierzyć Kurde..
 
pietruch78
Brainy napisał(a):

samym c2e tego nie otworze

to czyli jak mam Ci to wysłać? może zapakować w RAR?
 
Brainy
wyslij tylko c2m i to wystarczy

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
pietruch78
Brainy napisał(a):

wyslij tylko c2m i to wystarczy


ale, że jak na c2m podmienić? bo nie umie
 
Brainy
W folderze usermaps na pewno znajdują się dwa pliki od twojej mapki c2e i c2m. Nic nie podmieniaj tylko prześlij mi ten drugi, który zajmuje na kompie więcej miejsca.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
pietruch78
Brainy napisał(a):

W folderze usermaps na pewno znajdują się dwa pliki od twojej mapki c2e i c2m. Nic nie podmieniaj tylko prześlij mi ten drugi, który zajmuje na kompie więcej miejsca.


ano widzisz. jakim lajtem jestem Rozwalony Å‚ap linka: http://pliki.wp.pl/fc,1550862368,fid,966403664,plik,mojamapac2m,pobierz.html
 
Brainy
Sprawa jest nietypowa, bo u mnie nie występuje żaden błąd. Jesteś pewien, że gra przestała działać po tym jak ją zrobiłeś? Może wgrywałeś jeszcze jakieś inne mapki?

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
pietruch78
Brainy napisał(a):

Sprawa jest nietypowa, bo u mnie nie występuje żaden błąd. Jesteś pewien, że gra przestała działać po tym jak ją zrobiłeś? Może wgrywałeś jeszcze jakieś inne mapki?


raz testowałem tą mapkę normalnie w grze i się włączała i nie było problemów.
Więc bawiłem się dalej w edytor, to było wczoraj wieczorem.
Żadnych mapek jeszcze nie wgrywałem czyiś.
 
ZbiRek
A po usunięciu mapy z folderu usermaps (wytnij/przenieś gdzie indziej) występuje ten błąd?

Moja agencja: https://mayam.pl
 
pietruch78
ZbiRek napisał(a):

A po usunięciu mapy z folderu usermaps (wytnij/przenieś gdzie indziej) występuje ten błąd?



Więc tak:
Przeniosłem te 2 pliki z mapą na pendriva, uruchomiłem grę i o dziwo działa!Szalony pomysł
Natomiast ponownie z pendriva przeniosłem z powrotem do usermap, uruchomiłem grę i ponownie działa!

fuck logic!
 
Proszak
Medżik
 
ZbiRek
pietruch78 napisał(a):

ZbiRek napisał(a):

A po usunięciu mapy z folderu usermaps (wytnij/przenieś gdzie indziej) występuje ten błąd?



Więc tak:
Przeniosłem te 2 pliki z mapą na pendriva, uruchomiłem grę i o dziwo działa!Szalony pomysł
Natomiast ponownie z pendriva przeniosłem z powrotem do usermap, uruchomiłem grę i ponownie działa!

fuck logic!


No to dobrze, coś musiało być z tą mapą, ale tylko u Ciebie i tylko przy twoim silniku. Sprawa widzę rozwiązana w sposób magiczny Uśmiecha się

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Qekuss
Ja tak miałem na WnP zrobiłem mapę o nazwie tartar i wrzuciłem do folderu i pozniej wystepował podobny blad lecz nawet nie dochodzilo do momentu ladowania gry kiedy usunelem z usermaps takze nie dzialalo musialem usunac wszystkie kopie tej mapki i rozne jej pliki z nazwa tartar .i wlaczycz przez admina gre dopiero wtedy dzialala Lol
 
Przejdź do forum: