Zobacz temat

 Drukuj temat
Polska kampania do Cultures
evo
Witam, od niedawna jestem użytkownikiem tego portalu i mam do was pytanie. Czy znacie jakas kampanie do gry Cultures 3 albo 4 (8 cud świata). Czy taka kampania istniej. Coś na podobę tej orginalnej. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Web
Ziomus
Coś tam nasi administratorzy ( i Brainy ) rozkminiali na ten temat, ale nie wiadomo, czy skończyli

Moja mama powiedziała, że mogę zostać kim zechcę...

Zostałem krzesłem.

 
Proszak
Ja i Brainy robimy kampanie. Ja swojÄ… on swojÄ…, Moja ukarze siÄ™ za sto lat, jego trochÄ™ szybciej.
 
evo
Wiesz z chęcią bym zagrał w twoją kampanie. Mógł byś trochę skrócić czas pracy nad kampanią bo ja wątpie że setki dorzyję. Puszcza oczko
 
Web
Proszak
Niestety przy 1 godzinie wolnego czasu w roku szkolnym nie spodziewam się jej ukończyć w tym roku.
 
Proszak
A sam nie tworzysz czegoÅ›? Puszcza oczko
 
evo
Raczej teraz nie bedę miał czasu a dopiero niedawno wróciłem do cultures. Prawdopodobnie we wrześniu od 7 do 18 nie będzie mnie w domu a co zrobie przez tę chwilę sam. Pewnie nawet bym dobrze nie zaczą. Bo programowanie tego dla mnie nie jest wcale trudne. Tylko to że brak czasu :/ niestety
 
Web
evo
Bym coś z chęcią zaczą ale bym musiał miec jakąś ekipę co się zna na tym i maja trochę czasu wolnego.
 
Web
Przejdź do forum: