Zobacz temat

 Drukuj temat
Jak zrobić cel misji?
MelonStudio
Hej, mam pytanie do tworzenia mapy..
Robię zwykłą mapę nie DAT!
jak zrobić cel misji? i czy w ogóle można?Gwizda
 
Proszak
Ta, to wszystko się robi w mission, nie wiem czy jest to aktualnie w poradnikach, jeśli nie to pewnie będzie
 
Remik
W normalnym edytorze sie nie da Uśmiecha się
 
MelonStudio
"w zwyklym mapach mozna ustawic tylko warunki wygranej lub przegranej nie cele misji :d" a gdzie można to ustalić ? Odpowie ktoś?
 
Remik
W zakladce "goal"
 
MelonStudio
Ok dziala sprawdzilem, ale tam mozna tylko ustawic cel, ze jak zabije gracza to wygram? nie mozna tego zmienic? :/
I wgl. bede staral sie zrobic mape DAT :>
 
Ares
na dacie masz mission.inc i tam ustawisz cele
 
Jozenkow
Jak skończe mapę zabiorę się za poradnik jak zrobić cele, aby były widoczne w grze w zakładce "cele".
 
Proszak
Fajnie by bylo, mozesz tez od razu pokazac jek je aktywowac i dezaktywowac.
 
ZbiRek
MelonStudio napisał(a):

Ok dziala sprawdzilem, ale tam mozna tylko ustawic cel, ze jak zabije gracza to wygram? nie mozna tego zmienic? :/
I wgl. bede staral sie zrobic mape DAT :>


Warunek może być jaki chcesz np dostaniesz wojsko, zmienią się stosunki polityczne, nowy cel misji i wiele więcej ;]

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Arrownarrow
Sam robię mapki bez celowe Uśmiecha się I tak jak trochę pohandluję to jadę każdego Rozwalony (Takie cele idzie ustawić) a teksty też pod humor ale oparte o epokę.

"Killing Time" była u mnie taka mapka (jak utwór Sweet Savage) Musiałem pomagać "Mrocznemu Władcy" i dawać Haracze (Saracenom) Ali babie Pokazuje język Pokazuje język obaj mnie jeździli.... na neutrala dałem trybuty: po 90 "złotówek", mieczy i zbroi żelaznej Wielkie oczy Puszcza oczko A co! Nie zachowała się bo trza było odkurzyć dyski Pokazuje język Ale... na spokojnie sobie sam coś zmajstruję nawet i 9 miesięcy.

Phantom Lord Is Never Failed!!! Arrov is evil!

a tak to "So What"

Głównie oręż dalekosiężna. Te.... frondibole np. dać do Culturesa mmmm miód Puszcza oczko ale nie wiem jak to zrobić bo nie lubię komplikacji w życiu (sam nie lubię)
Co lubię: Prawdziwe maszyny czyli takie ze nawet są korby na wierzchu, para, sadza i dym z waszką zmieszany Uśmiecha się nie znam się na elektronice i tylko to że gram sobie w Bjarniego mi wystarczy. Z resztą plaga węży co to było? Czarna magia! Rozwalony Przez kogo i co? "Obłudę" i "Magazyn mód" Taktyka "Blitzkrieg" Kupiec: "Robin Hood" Jak sobie od czasu do czasu w to pogram to mogę się wyluzować jak chcę.... a reszta to wielkie.

Since 2006
 
Przejdź do forum: