Zobacz temat

 Drukuj temat
Wspólna Kampania Cultures
evo
To pytanie tyczy się szczególnie mapperów. Czy ktoś z was zastanawiał się kiedyś nad stworzeniem wspólnej kampanii do Cultures. Jak wiadomo we wszystkim nie można być dobrym, każdy jest lepszy w czymś innym. Jedni lepiej projektują mapy inny znają się na skryptowaniu itp. Czekam na wasze wypowiedzi na ten temat.

Pozdrawiam Evo

 
Web
Proszak
Lubię projektować mapy, ale raczej nie przepadam za skryptowaniem. Fajnie by było nawiązać z kimś współpracę.
Pomysł na kampanię siedzi mi w głowie od dawna, napisałem nawet scenariusz. Jeśli jesteś zainteresowany to napisz na pw.
 
Brainy
Obaj z Proszakiem tworzymy teraz kampanię no ale mamy tez pomysly na ich kontynuację wspólnie. Ja osobiście wolę się bawić se skryptami niż robić podklady do mapek pod warunkiem, ze ktos wstawi za mnie zwierzeta.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
Proszak
hehe Rozwalony
 
evo
Zwierzęta, najgorsza bolączka Lol Dobrze że wiem jak szybko na mapę wstawić zwierzęta Lol Szczęśliwy gorzej już z mapami gdzie jest wody dosyć bo wtedy trzeba ręcznie dawać Lol
 
Web
Remik
Ja może nie umiem zbyt wiele, ale też mogę pobawić się ze skryptami Lol
 
Brainy
Wody? Jeśli masz na myśli wstawianie ryb to one wyjątkowo pzrenoszą się z mapek c2m. Nie trzeba ich wstawiać skryptami.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
Proszak
Jemu chyba nie o to chodzi. Evo możesz rozwinąć swoją wypowiedź na ten temat?
 
evo
Nie chodziło mi o ryby tylko o te inne zwierzeta. Jesli niechce ci sie stawiac recznie zwierzat poprostu skopiuj je z innej mapy ale jak wiadomo jesli akurat na wspołrzednych jest woda to zwierzeta pojawia sie na wodzie i beda chodzic po wodzie
 
Web
Proszak
Heh Rozwalony
Spodziewałem się czegoś sprytniejszego.
A więc zwierzęta nadal będą zmorą. Śmutno
 
Brainy
Bralem pod uwage ze moze o to ci chodzic, ale to zbyt nie praktyczne, zwlaszcza ze lubie zeby zwierzeta byly w konkretnych miejscach na mapie a nie losowo. Plus w każdej z moich map jest zawsze jakiś fragment wody.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
evo
w moich też jest zawsze woda, narazie jestem na etapie szukania sprytniejszego sposobu
 
Web
Proszak
No, i skąd pewność, że na mapie z której kopiujesz zwierzęta są kozy.
Bez kóz to nie mapa.
 
evo
Rozwalony no raczej trzeba patrzec co siÄ™ kopiuje... Ale nie schodzmy z tematu tego posta
 
Web
Proszak
Fakt, choć obawiam się że podpisała się tu już zdecydowana większość zainteresowanych. Chciałbym się mylić.
 
ZbiRek
Jak nie chce Wam się wstawiać zwierząt ja to lubię Rozwalony To możecie podesłać mi mapę na PW z wstawionymi zwierzętami a ja przeniosę Wam to na skrypty Puszcza oczko

Mi ciężej wychodzi robienie mapek, pcxów szczególnie, za to podobają mi się skrypty mission, etc Uśmiecha się

Moja agencja: https://mayam.pl
 
evo
Mission nie jest takim monotonnym sktyptem dlatego jest fajny nom ale trzeba sie trochÄ™ na nim znac. ;D
 
Web
ZbiRek
evo napisał(a):

Mission nie jest takim monotonnym sktyptem dlatego jest fajny nom ale trzeba sie trochÄ™ na nim znac. ;D


Tak czy tak nie jest taki trudny jak się wydaje, wystarczy go zrozumieć Uśmiecha się

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Przejdź do forum: