Zobacz temat

 Drukuj temat
Wydawca gry ÓCŚ
Remik
Ostatnim czasem korespondowałem z paroma osobami. Chciałem się dowiedzieć jak najwięcej na temat wewnętrznego edytora. Po nie udanej próbie porozumienia się z niemcami. Zwróciłem się w stronę polskiego dystrybutora... Jednak i to nie pomogło. Odpowiedź od nich dostałem w ciągu jednego dnia (gdzie od niemcow dluuuzej, rozumiem w koncu to dalej hihi), bardzo mili ludzie. Poszukali dla mnie pare rzeczy choć wcale nie musieli. Niestety i tak nie posiadają oni żadnego egzemplarza "interiala" i nawet nie wiedzieli za bardzo o co mi chodzi.
Wię jeśli ktoś ma zamiar do nich pisać w tej sprawie to może, ale to chyba nie ma sensu... Bo nie wydaje mi się, że mnie oszukują. A na to, że interiala dają tylko niemcom napisali mi, że to pewnie blokada regionalna Rozwalony Co bylo dosyc śmieszne dla mnie Lol
 
evo
To nie jest tak że blokada regionalna a raczej coś typu firma -> dystrybutorzy z tym że tylko ta pierwsza ma dostęp do edytora, i byś musiał pisać do nich. Mi odpisali że nie mogą udostępnić tego edytora ale powodów nie podali.
 
Web
Ziomus
Dajcie spokój...
Wszyscy wiemy, że pragniecie tego interala jak miliona euro ale starajcie się używać tego, co już osiągnęliśmy - NOTATNIKOWANIE RULEZZ

Moja mama powiedziała, że mogę zostać kim zechcę...

Zostałem krzesłem.

 
ZbiRek
Niemcy wyraźnie napisali w temacie na forum niemieckim, którego teraz znaleźć nie mogę że:
- Interalny edytor jest tylko 1 i jest na płycie CD.
- Ma swoje pudełko i po zainstalowaniu go na komputerze, płytę odsyłają.
- Edytor mają tylko zaufane osoby, czyli przede wszystkim NIEMCY, bo Niemiec z Niemcem się dogada (chodzi o ewentualne kopie płyty).

Moja agencja: https://mayam.pl
 
RajTo
Cepy nie chcÄ… kontynuowac takiej zajeb** gierki ;\
 
Przejdź do forum: