Zobacz temat

 Drukuj temat
błąd w kampanii na frankmodzie
mecenas95
Witam, tym razem spotkałem się z błędem w misji midgard z cultures 2.
Chodzi o to, że gdy podchodzę do bazy bandytów słychać dźwięk wyskakującego okna celów misji z wprowadzeniem a tuż potem wywala mi zupełnie grę. Taką sytuacje parę razy już miałem lecz przy ponownym odpaleniu wszystko wracało do normy. Tym razem odpalałem z 5-6 razy i ciągle to samo. Jest jakiś sposób na naprawienie tego błędu, ewentualnie pominięcie mapy bym mógł grać w dalsze misje w kampanii?
 
Mikulus
Nie wiem jak naprawić ten błąd, ale wiem jak odblokować kolejne misje.

Wchodzisz w folderze gry w Saves/singleplayer/campaign.ini owierasz plik za pomocÄ… notatnika, usuwasz wszystko co tam jest i zamiast tego wklejasz tam takie coÅ›.:
[campaign_sub_missions]
a 1 10
a 2 10
a 3 10
a 4 10
a 5 10
a 6 10
a 7 10
a 8 10
a 9 10
a 10 10
a 1 50
a 1 60
a 1 20
a 1 40
a 1 30
a 1 70
a 1 80
a 1 100
a 1 110

Jeżeli w folderze Saves/singleplayer nie ma pliku campaign.ini to należy stworzyć plik tekstowy i ręcznie zmienić nazwę i format.

Mam nadzieję, że pomogłem Puszcza oczko

Bo oto ciemność okrywa ziemię i gesty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
x1
 
Web
bjarni
Zasilacz z czarnej listy. Zamykam.
 
Emil
Winne są temu spierdolone katapulty na FrankModzie i Saracenmodzie. Na BizModzie i EgyptModzie ten błąd został naprawiony

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
RajTo
te zbugowane katapulty to dzieło remika btw.
x1
 
Remik
Oj tam oj tam Lol Każdy popełnia błędy!

Chciałem żeby dało się budować katapulty u franków, ale coś nie pykło Wielkie oczy

Edytowane przez Remik dnia 12-04-2019 11:47
x2
 
Rumu
Ważne że jest
 
Przejdź do forum: