Zobacz temat

 Drukuj temat
PROBLEMY Z ROZDZIELCZOSCIA ALBO GRA..
ShadowPL
Mam pytanko jak naprawic wyprawe na polnoc i 8 cud swiata bo mam(odpalona gre i gra jest obcieta polowe mam a druga polowa na pulpicie )(slyszalem ze chodzi o Pelny Ekran ale nw pobieralem przez Steama i to samo (Pomozcie )
 
ShadowPL
Kiedys normalnie dzialala a teraz jest cos nie tak

Proc intel atom 1.33ghz
Ram 2gb
Wind 10 home
Ale przed tymi specyfikacjami systemu dzialalo
 
Mikulus
Problem ten był już kiedyś rozwiązywany.
Link do posta z rozwiÄ…zaniem: http://culturesna...post_28485

Bo oto ciemność okrywa ziemię i gesty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
 
Web
ShadowPL
Nie dziala odpalam gre i mam polowe gry na ekranie a reszte gry na pulpicie po prawy (Northland mam D uciete)
 
Mikulus
Jeśli metoda z powyższego linku nie działa tobie, to spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności z Windows XP albo z Windows Vista. Możliwe że to zadziała.

Możesz też spróbować wejść na Windows 10 w Ustawienia>System>Ekran>Skala i układ, a następnie zmienić rozmiar aplikacji na 100%

Edytowane przez Mikulus dnia 02-04-2020 23:37
Bo oto ciemność okrywa ziemię i gesty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
 
Web
ShadowPL
Mize troche rozciagnelo sie ale z 10 cm w prawo ale znowu jest na pulpicie nw moze komp nie pozwala teraz miec culturesa a kiedys mogl
 
Mikulus
Mógłbyś pisać dokładniej? Robisz tyle literówek ignorując przy tym składnię i gramatykę, że nie wiem o co ci chodzi.

Bo oto ciemność okrywa ziemię i gesty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
 
Web
ShadowPL
Sory ale zmeczony bylem mialo byc
Moze troche rozciagnelo sie ale i tak mam na pulpicie polowe gry reszta znikla chcialem pokazac zdj ale ne jak mam je wyslac
 
Mikulus
Wrzuć screen na imigur i podlinkuj tutaj jako grafikę

Bo oto ciemność okrywa ziemię i gesty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
 
Web
Ares
też takie coś miałem i wystarczyło znaleźć odpowiednią rozdzielczość gry i tylko na właśnie jednej gra u mnie wygląda poprawnie, spróbuj może u siebie też coś pokombinować w tę stronę (u mnie bodajże jedyna rozdzielczość przy której gra jest cała a nie poucinana to 1600x900 chyba)
 
ShadowPL
Dalem wszytko jakby sie cos popsulo z plikami ..
Bo nawet 8 cud swiata mam np. Lozke to nie moge wypakowac surowcow bo mam pulpit moj na tym miejscu.
Ale dzieki za pomoc
Ps. Ss nie umiem robic na str
 
Jozenkow
W folderze z grą masz plik game, taki co mało waży, z kilka KB, nie chodzi mi o aplikacje z ikoną. otwórz go jako notatnik i wklej tu co tam jest

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Przejdź do forum: