Zobacz temat

 Drukuj temat
Cultures 2 na Androida
mutterfresser
Hej Puszcza oczko Właśnie znalazłem w sklepie play naszą najdroższą grę i mam wrażenie, że nikt tu tego nie zauważył. Sterowanie jest w teorii do kitu, ale po 4h gry na telefonie już się przyzwyczaiłem. Można podpiąć myszkę, ale działa ciuuut inaczej niż na PC. Pytanie brzmi: Czy istnieje opcja modowania tejże gry w sposób niewykrywalny dla systemu gry? Udało mi się podmienić na bieżąco wyłącznie archiwum z grą, do którego wsadziłem "Bitwę o Akkon" i po przeładowaniu gry, zassało tę mapę (niestety nie działała prawidłowo). Problem w tym, że po ponownym uruchomieniu gry, gra znowu zaczynała pobierać całą zawartość

Plądrujący proletariusze całego świata!!
ŁĄCZCIE SIĘ!!
 
Silver Dragon
Na jakim smartfonie grałeś? Dekompilowałeś plik apk?

;-)
 
Mikulus
Po co kupowałeś Culturesa w Sklepie Play, jak na Aptoide jest crack .apk za darmo (a przynajmniej kiedyś był jak sprawdzałem) Młotek

Bo oto ciemność okrywa ziemię i gesty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
 
Web
mutterfresser
Kupiłem impulsywnie, kiedy tylko go zobaczyłem w sklepie Rozwalony Gram na S10+ i jedyne co mnie wciąż denerwuje to przewijanie i zaznaczanie naprawdę małych przycisków. Nie dekompilowałem .apk, a modyfikowałem .obb

Plądrujący proletariusze całego świata!!
ŁĄCZCIE SIĘ!!
 
Przejdź do forum: