Zobacz temat

 Drukuj temat
problemy w edytorze
mateusz18wro
Witam wszystkich , mam problemy w edytorze w wyprawie na północ , jestem fanem gry i przeszedłem już 8 cud świata i inne części serii , więc pora tworzyć coś nowego - własne mapy , i tu się zaczyna problem , w wyprawie na północ robię mapkę i chciałem zrobić możliwość grania bizancjum . Gdy rozstawiłem kobiety( z bizancjum) i przetestowałem mapkę w trakcie pracy nad nią to się okazało , że kobiety nie mogą się żenić , jest na to jakiś trick ??????? , i czy po prostu jak postawię sobie '' ludzi z bizancjum'' to czy komp mi skuma że mogę w trakcie rozgrywki budować tylko budynki bizancjum ( gram bizancjum , nie wikingami , o to mi chodzi )??????? prosze bossów modowania o pomoc . z góry dziękiUśmiecha się
 
RajTo
Jeśli dobrze zrozumiałem to chcesz zrobić grywalną mapke Bizantyjczykami.

Otóż nie da się w normalnym edytorze ustawić granie bizantyjczykami (mozna tylko wikingami).

Da się to zmienić za pomocą skryptów, ale to jest trudne Uśmiecha się

Jeśli chcesz sie bawic w skrypty to na stronie glownej masz zakładke "Poradniki i Tutoriale"

Miłej zabawy ze skryptami Uśmiecha się
 
Dzejkaci
ale można zmienić .c2m na dat ale to nie moja broszka mam nadzieje że uda ci sie zrobić mapke z bizancjum]Ninja
 
ZbiRek
Jak złapię chęć do życia i nie skoczę z mostu to nakręcę wideo poradniki w oparciu o te pisemne, pewnie będzie łatwiej zrozumieć Uśmiecha się

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Przejdź do forum: