Zobacz temat

 Drukuj temat
mapy dat
Sargon
Bry wieczór, mam parę pytań dotyczących tworzenia map inną nacją. Mianowicie jak zrobić, aby budynki ze skrzyń były franków, a nie wikingów. Druga sprawa jak zrobić by frankowie mogli budować swoje budynki (znalazlem poradnik jozenkowa) skopiowalem i wkleilem do mission.inc ale nie mogą budować.Trzecie pytanie dotyczy tego jak zrobić, aby z koszar wroga wychodziło 15 żołnierzy a nie 3

Z góry dziękuje za odpowiedź
 
Mikulus
http://culturesna...ltures.php
Co do ostatniej kwestii to polecam zajrzeć do list warunków i rezultatów w najnowszej odsłonie CN Moda. Reszta jest w poradnikach.

Bo oto ciemność okrywa ziemię i gesty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
 
Web
Sargon
A mam jeszcze jedno pytanie co do tamtych już wiem, ale kopiując mission data od brainego z poradnika jozenkowa wystepuja pewne problemy,mianowicie mam problem z warsztatem ciesielskim i warsztatem płatnerskim, a konkretniej z tym, ze ich zawód wogole nie jest dostepny. wysylam goscia zeby rabal drewno rabie wszystko cacy ale uzbieral 100% i tu dalej nie ma mozliwosci budowy warsztatu ciesielskiego, drugi problem jest taki, ze nawet jak na ktoryms udalo mi sie odblokowac ciesle to pojawil sie problem z tym, ze nawet jezeli wybudowalem warsztat platnerski 2 platnerz nie mogl sie rozwinac normalnie i nie mogl tam pracowac zeby robic dlugie lugi bo nie mial doswiadczenia, i jeszcze jedno - nie ma mozliwosci wybudowania szkoly. Nw czy to cos da ale mape robie w ocs.

Edytowane przez Sargon dnia 27-01-2021 15:30
 
Mikulus
Musisz wykorzystać ten glitch żeby odblokować niektóre zawody u innych nacji:
https://www.youtu...edodZMfdo4

Bo oto ciemność okrywa ziemię i gesty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
 
Web
Sargon
No właśnie o to chodzi, że nie ma mozliwosci wyszkolenia w szkole ciesli ani platnerza nawet kiedy drwal osiagnie 100%
 
Mikulus
a robisz mapÄ™ na podstawce czy na modzie?

Bo oto ciemność okrywa ziemię i gesty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
 
Web
Sargon
Tamten problem juz rozwiazany, ale teraz z kolei jest inny mianowicie mam mape multiplayer frankami i jak wkleilem do mission mozliwosci budowania budynkow dla frankow to działają one tylko na gracza 0 a na dwoch pozostalych humanow juz nie, jak to rozwiazac ?

Edytowane przez Sargon dnia 02-02-2021 14:26
 
Jozenkow
dla każdego gracza musisz to wkleic i zmienic odpowiednią cyfre z 0 na 1 w pryzpadku gracza 1 itp

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Sargon
a pisac od mission 1 itd czy np jak u gracza 0 konczylo sie na 20 to u gracza 1 juz zaczynac mission 21 czy od 1 znowu. Edit: po prostu skopiowalem te missiony wkleilem po nich i da sie budowac budynki ale nie da sie budowac farmy i mlyna


https://www.mediafire.com/file/neyrl2q3rgbtiv6/mission.txt/file

wyzej skopiowana zawartosc pliku mission

Edytowane przez Sargon dnia 05-02-2021 12:19
 
Mikulus
to zrób misję która aktywuje farmę i młyn

Bo oto ciemność okrywa ziemię i gesty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
 
Web
Sargon
misja na farme i mlyn jest zrobiona bo skopiowane wszystko z pierwszych gdzie wszystko dziala a mimo tego farmy i mlyna nie ma mozesz sobie pobrac i zobaczyc jak to wyglada
 
Przejdź do forum: