Zobacz temat

 Drukuj temat
Problem z misją Mauzoleum ÓcŚ
39Tan
Witam.
i.imgur.com/nK64ZZr.png
Mam problem z misją czwartą, kazano mi zanieść do wskazanego miejsca materiały na budowę. Nie wiem jednak jak sprawić by znalazły się na ziemi. Handcarta z materiałami też nie zalicza. Nie da się też zbudować magazynu w okręgu, ani kupiec ani tragarz nie mają takiej funkcji. Pomocy, co robię źle? Śmutno
 
Mikulus
Musisz załadować zaprzęg lub wózek ręczny materiałami, następnie zawieść go do zaznaczonego sześciokąta i wyładować towary.
Trzeba to zrobić tragarzem, a nie kupcem.

Bo oto ciemność okrywa ziemię i gesty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
 
Web
39Tan
Ok, problem rozwiązany co prawda nieco oszukiwałm Lol Zostawiam tutaj, jeśli ktoś jeszcze kiedyś by potrzebował z tym pomocy.
Więc, tragarz nie ma opcji rozpakowania wózka jeśli w pobliżu nie ma magazynu, jeśli jest, zawsze zanosi materiały właśnie tam.
Musiałam więc za każdym razem jak łapał kamień z wózka i szedł w stronę magazynu wchodzić mu w drogę i kazać iść w okrąg, zostawiał wtedy to co niósł i odłączął się od wózka. Potem znów dodawałam mu wózek, brał następny materiał i znowu kazałam mu iść w inną stronę. Trochę z tym klikania ale się udało Lol
 
Mikulus
Polecam piąty samouczek o tym jak działa handel

Bo oto ciemność okrywa ziemię i gesty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
 
Web
Przejdź do forum: