Zobacz temat

 Drukuj temat
Brak mozliwosci przejscia mapy...
Portunio
Witam! na mapie PDP 01: Wróg na naszej ziemi , nie mam mozliwosci przejscia jej... Wrog zostal zrownany z ziemia, a misjia aby go pokonac nie zostala zaliczona Śmutno Mapa zostala przeszukana dokladnie, badajac czy nie ma jakis zywych ludzi wroga, nic oczywiscie nie znalazlem Złyy Ten blad albo moja nie uwaga , uniemozliwia przejscie dalej fabuly, a jest ona bardzo ciekawa... Moze ktos pomoc? Najlepiej tworca mapy Jozenkow (sorrki jesli zle napisalem)





ps.nie uzywam zbytnio polskich znakow
 
Jozenkow
Posterunki wroga składają się z trzech osobnych graczy, aby misja się zaliczyła trzeba zniszczyć wszystkie trzy co do jednego cywila , prawdopodbnie musi latać gdzieś po mapie jakiś niedobitek Uśmiecha się polecam użyć mapy z menu i wyłączyć tło, zostawić żeby pokazywało samych ludzi i szukać czerwonego koloru na mapie aby go znaleźć. Odkryj też całą mapę, może gdzieś w "mgle wojny" się ukrywa.

Zwoju nie musisz odnajdywać, on jest tak jakby u Hatchiego, po pokonaniu wroga po prostu podejdź do kopalni.

Mapę na pewno da się przejść i ta misja z pokonaniem wroga działa, sam ją przechodziłem i inni też Uśmiecha się
Życzę powodzenia w graniu kampanii, spoko słyszeć, że ktoś gra w moją kampanie i jak jeszce bedziesz miał jakies pytania to pisz tutaj, a jak chcesz żebym zoabczył wiadomość na pewno, bo czasem tu nie wchodzę, to pisz na discordzie: jozenkow#2837

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Przejdź do forum: