Zobacz temat

 Drukuj temat
Jak wgrać mapy?
Rafael
Post do poprawy. - Gato.

Edytowane przez GaTo dnia 10-11-2012 16:10
 
GaTo
No właśnie..
Błagam, jak piszecie że macie problem, to napiszcie coś więcej niż tylko, że go macie... Opisz jaki błąd, gdzie kiedy, która część Culturesa, w jakim miejscu tworzysz usermaps, wersja gry itp. Jeżeli jeszcze raz zobaczę taki gówniany topic to daję warn. Ja się nie będę zastanawiał o co chodzi, to Ty masz mi powiedzieć, bo to leży w Twoim interesie, nie w moim.
 
Rafael
Chciałem tylko (albo aż) uzuskać pomoc: gdzie mam utworzyć ten folder, do którego mogę wkleić mapy i jak mam go nazwać.... Utworzyłem go w folderze z grą, nazwałem usermaps (nie wiem czy dobrze - tak podpowiadała mi intuicja....) i nie działa. Moja wersja Cultures 4 = Ósmy cud świata to 1.00.... Pojawia się taki komunikat (przy utworzonym folderze usermaps) - new handler called - out of memory 2041805345 bytes missing.
Przepraszam za kłopot i liczę że nie zostanę zablokowany tylko z powodu braku doświadczenia w pisaniu formalnie prawidłowych pytań.
 
GaTo
Usuń usermaps który stworzyłeś i całą jego zawartość.
Na początek stwórz pustą mapę i ją eksportuj do gry:
Editor.exe -> Biała kartka -> Kliknij 2 razy ok i nic nie zmieniaj, aż zostaniesz sam z menu i czarną kartą ->
File-> Export -> OK -> Wyjdź z edytora, pojawi się komunikat czy zapisać, daj nie (drugi przycisk od lewej).
Usermaps utworzy się automatycznie we właściwym miejscu. Do niego możesz wrzucać mapy. Jeżeli problem będzie nadal występował może to być kwestia uszkodzonego zapisu gry i polecam reinstall.

Za brak doświadczenia w prawidłowym formułowaniu pytań nie dostaniesz blokady, tylko upomnienie, później warna, czytaj uważnie. Jednakowoż polecałbym Ci nabyć tą umiejętność, gdyż jej brak niechybnie sprawi Ci wiele trudności w życiu.
x3
 
Remik
Gato szkoda ze nie ma czegos takiego jak 'lajkowanie', bo bym polajkowal twoj post Lol
x1
 
GaTo
mógłbym dodać, ale chyba by się nie przyjęło :P.
Zamykam topic :). Jeżeli kolega będzie mieć z tym problem to pisać na PW :).
 
Przejdź do forum: