Zobacz temat

 Drukuj temat
Pytanie dotyczÄ…ce zwierzÄ…t
bjarni
Moje pytanie brzmi tak: czy zwierzęta rozmnażają się czy są tylko dodane te przez twórców mapy? mówiąc o zwierzętach mam na myśli króliki owce itp
 
Proszak
Nie rozmnażają się.
 
Maurycy
Znaczy owce i krowy tak, ale przez hodowce
 
bjarni
Jak przez hodowce?
 
Proszak
Jak masz farmę hodowlaną to się krowy rozmnażają no nie
 
Maurycy
Ja się pytam czemu nie ma hodowli kóz oraz łódek rybackich
 
bjarni
aaaaaaaaaaaaaaa dzięki proszak
 
Proszak
Bo tylko ja mogę mieć hodowlę kóz
 
Arrownarrow
Też mam kozy wytresowane te sarenki, króliczki, kury Rozwalony same w sobie latają i wiadomo co robią.... To co mi ta gra dała to.... Jak coś to "Nowe Horyzonty i po Horyzont domy stawiam ale.... bugi mi mówią abym się spokój był no nawet amelinium jak odkryję z rud to nie pomaluję Puszcza oczko a "Tłok" mnie toporem postraszy. .... myśliwy się nauczył to ma kóz nie dręczyć bo mają bekać i koniec! Puszcza oczko niech se buty kroi i klnie do tego jak ni ma co robić Puszcza oczko Taka porada: Myśliwy z brodą, a cięty to lepij si naumi to i wincyj moze i co dalij??? MASZ ROBIĆ CO UMIESZ Rozwalony "Dworska..." Uśmiecha się

Ale admin jest tylko jeden a ja gram sobie nawet sam (Mapy multi w potyczkach) dla własnej przyjemności i spoko jest Uśmiecha się Since 2006

Phantom Lord Is Never Failed!!! Arrov is evil!

a tak to "So What"

Głównie oręż dalekosiężna. Te.... frondibole np. dać do Culturesa mmmm miód Puszcza oczko ale nie wiem jak to zrobić bo nie lubię komplikacji w życiu (sam nie lubię)
Co lubię: Prawdziwe maszyny czyli takie ze nawet są korby na wierzchu, para, sadza i dym z waszką zmieszany Uśmiecha się nie znam się na elektronice i tylko to że gram sobie w Bjarniego mi wystarczy. Z resztą plaga węży co to było? Czarna magia! Rozwalony Przez kogo i co? "Obłudę" i "Magazyn mód" Taktyka "Blitzkrieg" Kupiec: "Robin Hood" Jak sobie od czasu do czasu w to pogram to mogę się wyluzować jak chcę.... a reszta to wielkie.

Since 2006
 
Proszak
Arrow, wszyscy uwielbiamy Culturesa, ale czy nie za bardzo sie podniecasz? Rozwalony
 
bjarni
KtoÅ› tu sprytnie zmienia temat
 
Jozenkow
Rozwalony to krysti

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Arrownarrow
Hehe może aż za nadto lubię tą grę... Pokazuje język

Phantom Lord Is Never Failed!!! Arrov is evil!

a tak to "So What"

Głównie oręż dalekosiężna. Te.... frondibole np. dać do Culturesa mmmm miód Puszcza oczko ale nie wiem jak to zrobić bo nie lubię komplikacji w życiu (sam nie lubię)
Co lubię: Prawdziwe maszyny czyli takie ze nawet są korby na wierzchu, para, sadza i dym z waszką zmieszany Uśmiecha się nie znam się na elektronice i tylko to że gram sobie w Bjarniego mi wystarczy. Z resztą plaga węży co to było? Czarna magia! Rozwalony Przez kogo i co? "Obłudę" i "Magazyn mód" Taktyka "Blitzkrieg" Kupiec: "Robin Hood" Jak sobie od czasu do czasu w to pogram to mogę się wyluzować jak chcę.... a reszta to wielkie.

Since 2006
 
Proszak
To grasz z nami jutro Arrow?
 
Arrownarrow
Hej Uśmiecha się Kurczę z przyjemnością bym z Wami pograł... muszę się najpierw nauczyć jak to jest z multi (lektura forum) a potem spróbuję. Nie ukrywam: Trochę się cykam Pokazuje język Pokazuje język Rozwalony

Bez podniet już będzie... Będę doradzał początkującym, podstawy single player.

Pozdrawiam Uśmiecha się

Phantom Lord Is Never Failed!!! Arrov is evil!

a tak to "So What"

Głównie oręż dalekosiężna. Te.... frondibole np. dać do Culturesa mmmm miód Puszcza oczko ale nie wiem jak to zrobić bo nie lubię komplikacji w życiu (sam nie lubię)
Co lubię: Prawdziwe maszyny czyli takie ze nawet są korby na wierzchu, para, sadza i dym z waszką zmieszany Uśmiecha się nie znam się na elektronice i tylko to że gram sobie w Bjarniego mi wystarczy. Z resztą plaga węży co to było? Czarna magia! Rozwalony Przez kogo i co? "Obłudę" i "Magazyn mód" Taktyka "Blitzkrieg" Kupiec: "Robin Hood" Jak sobie od czasu do czasu w to pogram to mogę się wyluzować jak chcę.... a reszta to wielkie.

Since 2006
 
Proszak
Na forum grac sie nie nauczysz. A tak dostaniesz kilka razy w dupe i sie zahartujesz Puszcza oczko
 
Maurycy
Tak jak w więzieniu
 
Proszak
No, prawie...
 
Jozenkow
Moje pytanie brzmi tak: czy zwierzęta rozmnażają się czy są tylko dodane te przez twórców mapy? mówiąc o zwierzętach mam na myśli króliki owce itp


Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Proszak
Tak wiem, nie na temat, ale co z tego ;P
 
Przejdź do forum: