Zobacz temat

 Drukuj temat
Age of Wonders II:Tron Czarnoksiężnika
thebadman
Jeżeli jest ktoś grał lub chciałby zagrać w jedną z lepszych starszych strategii-fantazy to zapraszam do wspólnej gry.

Polecam każdemu fanowi strategii turowych, szczególnie jeżeli komuś podobała się seria HoMM(Który swoją drogą był inspirowany AoW).
W grze mamy oprócz naszego czarnoksiężnika do dyspozycji dwanaście ras, siedem sfer magii(Żywioły, życia, śmierci i ogólna), miasta które możemy rozwijać, grabić czy zasiedlić inną rasą niż przed naszym podbojem.

Akcja toczy się na mapie strategicznej i taktycznej, możemy nękać przeciwnika czarami nie tylko w walce ale i poza nią, niszczyć kopalnie, teleporty a gdy dojdzie do starcia między dwoma odziałami brane są też wojska będące w sąsiedztwie walki(Co pozwala na walkę różnych stron w jednej bitwie).

Polecam zagrać, naprawdę warto. Puszcza oczko
 
ZbiRek
Hehe wolę Civke, nigdy nie grałem w AoW, ale z twojego opisu brzmi cholernie skomplikowanie ;]

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Jozenkow
Arrr! Tutaj siÄ™ gra w Culturesa!

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
RajTo
ZbiRek napisał(a):

Hehe wolę Civke, nigdy nie grałem w AoW, ale z twojego opisu brzmi cholernie skomplikowanie ;]


I jest cholernie skomplikowane ;[

Wczoraj sb ściągnołem i próbowałem zagrać.

Nie ogarniałem nic nawet w samouczku ;[

Także wole Civilizacje ;]
 
thebadman
ZbiRek napisał(a):

Hehe wolę Civke, nigdy nie grałem w AoW, ale z twojego opisu brzmi cholernie skomplikowanie ;]


To już Civka jest bardziej rozbudowana od tego. Pokazuje język
 
PastTime
Osobiście polecam inne klimaty - Hearts of Iron 3 oraz Sins of a Solar Empire : Rebellion.

W Age of Wonders grałem może z 10 lat temu, bodajże w pierwszą część - przypominała mi wiele innych strategii, które wychodziły w owym czasie.
 
Qekuss
Badman ja zagram !!!Puszcza oczko
tylk musze plytke znalesc i zainstalować
 
RajTo
na oryginale nie pójdzie ;D

Graliśmy przed chwilą, to TheBadMan musiał sciagać pirata ;D
 
thebadman
Arrrr!
 
RajTo
Grrrr!
 
Jozenkow
Prrrr!

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Przejdź do forum: