Zobacz temat

 Drukuj temat
skrypty ?
pnaro
Na wikinger felix pewien Francuz opublikował mapke c2m,w której padał deszcz.Ktoś orientuje się jak to możliwe ?Zdziwienie
 
Brainy
Prawdopodobnie jest tak jak założyłeś w temacie. Skrypty.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
pnaro
TAK ,ALE JAK JE WGRAC LUB WKLEIĆ ?
 
Proszak
zapewne grzebali w kodzie mapy
 
pnaro
grzebiÄ…c w kodzie mapy ,jedyne co udalo mi sie zmienic to czcionka
wyswietlana w grze ,reszte wywalalo mi z hukiem.
 
Brainy
Nie widze innej metody. Chociaż to, że u ciebie w edytorze były króliki to już jest jakaś nowość. Może są jeszcze jakieś inne lekko zmienione wersje

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
Proszak
lub troche więcej niż lekko Puszcza oczko
 
pnaro
slyszalem o wersji gdzie mozna zamiast wysokich wstawic mini palisady , tylko na razie nie moge jej namierzyc.

Edytowane przez pnaro dnia 19-12-2012 23:30
 
GaTo
c'est interesant, mais je ne sais pas, quelle type de editor est ca, c'est possible que c'est une editor internal.
 
pnaro
ciekawe, to ponoć też był internalny, o trikach nie wiemy jeszcze wielu rzeczy !
img338.imageshack.us/img338/847/przechwytywanie65.jpg
 
GaTo
Toc wacpan w zdjeciu powyzej zadnych cudow ni ma. Zmienne do jednego przedmiotu.
 
pnaro
"Zmienne do jednego przedmiotu"-zgadza sie, ale w sieci znalazłem wiele wersji edytora wnp ,niemieckie , francuskie itp. ,różnią sie wyświetlanymi landscapes ,niektóre maja dodatkowe przyciski ,niestety cześć nie nie działa w polskiej wersji gry . Jak znajde sposob by to rozgryzc, to sie odezwe .
ps . sugeruje wiecej luzu, poniewaz ta wypowiedz miala sporo ukrytych negatywnych emocji.
ATA HEM KE PARMENS !!!
 
GaTo
Polecam wersję węgierską Pokazuje język . Bynajmniej nie z mojej strony.
 
Przejdź do forum: