Zobacz temat

 Drukuj temat
Blackscreen przy odpalaniu Cultures 4
n1tr0g3n
Witam,
To mój pierwszy post i myślę, że chwilę tutaj zostanę :)
Odkąd zainstalowałem Cultures 4 przy uruchamianiu gry pokazuje mi się intro i potem blackscreen z dziwnym, zmeniającym kolory prostokącikiem w lewym górnym rogu już do końca. Czytałem na forach i prawdopodobnie jest to wina "za nowego" DirectX (posiadam 11.1)
I tutaj pojawia się pytanie. Czy ktoś z was gra w tą grę na Win7 -64Bit i jakąś nowszą kartą graficzną Nvidii? Bo właśnie takie są właśnie moje specyfikacje (GTX770)
 
Neptun
wejdz w start-wszystkie programy-8th wonder of world
i włącz wersje bezpiecznego trybu,powinno działać
 
n1tr0g3n
Niestety, w polskiej wersji nawet nie ma safe modę, a w angielskim safe mode ta sama sytuacja co wcześniej :/
 
Remik
Spróbuj ze zgodnością z XP np. Ja mam 8.1 i mi działa bez problemu. Kiedyś jak miałem złe stery od karty graficznej to miałem taki problem Uśmiecha się
 
n1tr0g3n
Sterowniki mam najnowsze włącznie z tymi beta, a zgodności już sprawdzałem wszystkie.Zawsze jako administrator odpalam, ale to wciąż nic nie daje Śmutno
 
Proszak
Prawie cie zbanowałem, z takim nickiem jak bot wyglądasz
 
n1tr0g3n
Mogę zmienić jeśli to jakiś problem Puszcza oczko
A co do mojego problemu to nadal nie udało mi się odpalić gry... Dodam, że chciałem uruchomić jeszcze równie starą gierkę (Robin Hood: Legenda Sherwood) i ta sama sytuacja.
 
n1tr0g3n
Mogę zmienić jeśli to jakiś problem Puszcza oczko
A co do mojego problemu to nadal nie udało mi się odpalić gry... Dodam, że chciałem uruchomić jeszcze równie starą gierkę (Robin Hood: Legenda Sherwood) i ta sama sytuacja.
 
Remik
A sprobuj zainstalować stery nie beta tylko normalne Uśmiecha się
 
n1tr0g3n
Ta sama akcja :/ Myślałem, że to może być coś z launcherem, ale nawet spróbowałem odpalić z FrankModa i ciągle to samo. Cofnę sterowniki o kilka wersji wstecz i zobaczymy co się stanie, myślę ze to będzie dobre rozwiązanie. Uśmiecha się
-----------------------------------------------------------------------------------------
Tak jak myślałem... mam wersję sterowników o dwa tygodnie starszą i wszystko działa jak należy Uśmiecha się

Edytowane przez n1tr0g3n dnia 07-03-2015 00:05
 
Tandir93
Witam, jestem tu nowy Uśmiecha się

Mam taki problem z black screenem, zmieniłem na starszy sterownik i dalej mam to samo. Wie ktoś jaka może być inna przyczyna? Tak samo mam na Cultures 3.
 
Remik
W jakim momencie masz blacscreen? Jesli w momencie odtwarzania filmu startowego na początku usuń po prostu filmiki z folderu datax Uśmiecha się
 
Neptun
Albo odpal wersje bezpiecznego trybu
 
Przejdź do forum: