Zobacz temat

 Drukuj temat
ŻYCZENIA WIELKANOCNE
Jozenkow
Wszystkiego Najlepszego!


Życzę wam radości, spokoju ducha, miłości i spełnienia marzeń w ten okres Zmartwychwstania Pańskiego. Niech będzie to dla was czas refleksji, skupienia się i przemyślenia swoich uczynków. Aby każdy z was czynił miłosierdzie. Zachęcam do wspominania Wieczerzy, śmierci i Zmartwychwstania Pańskiego. Niech Jezus nasz Zbawiciel błogosławi wam w tym okresie. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

www.iv.pl/images/72449482117571235502.png

Aby umilić wam ten czas przygotowałem krótką mapkę "W radosnym oczekiwaniu" o tematyce wielkanocnej.

http://hostuje.ne...2ddbe9ca6e

Jeremiasz żył spokojnie ze swoim ludem na wyspie Gomorze. W testamencie przekzał wszystko co miał swojemu synowi Leopoldowi. Na niedługo po śmierci Jeremiasza w wiosce Leopolda pojawia się Duszek Wielkanocy, który oznajmuje mu o tegorocznym wyzwaniu przygotowanym przez bogów. Gracz ma za zadanie odszukać 6 jajek wielkanocnych rozrzuconych po niewielkiej mapce o wymiarach 240x240. Powodzenia!


Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
x3
 
Neptun
Dziękuje Juzenkow,wzajemnie Lol
 
Maurycy
Dzięki Puszcza oczko Jako że nie lubię się rozpisywać to w skrócie: wesołego jajca, by wam Bjarni nie szedł przodem i by wensze nie mordowały z miśkami i wilkami myśliwych i zwiadowców Pokazuje język
 
RajTo
Ja to tak skromnie. Dziękuję i nawzajem !!
 
AdamWladam
Masnego jajka, wesołego alleluja, i mokrego śmingusa.

Słońce wtłacza moc życiodajną w ziemię
I ją zawija w złociste pierścienie
Słońce i cebula podobne do siebie.
Bo cebula ziemskim słońca jest wcieleniem

Jam jest cebula, jam słońce z ziemi zrodzone
Zapłaczcie gdy Me kręgi będą obnażone.
 
AdamWladam
ProlongujÄ™ temat.

Życzę satysfakcji zarówno z fizycznego wymiaru tego Święta, jaki i najwyższego spełnienia w zakresie metafizyki.

Słońce wtłacza moc życiodajną w ziemię
I ją zawija w złociste pierścienie
Słońce i cebula podobne do siebie.
Bo cebula ziemskim słońca jest wcieleniem

Jam jest cebula, jam słońce z ziemi zrodzone
Zapłaczcie gdy Me kręgi będą obnażone.
 
Jozenkow
ta mapa jest fajna, ale głodówa jest, grajcie na najprostszym

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Rumu
a co to za mapa?
 
Przejdź do forum: