Zobacz temat

 Drukuj temat
Mapy z WPn w ÓCŚ
Firtuoz
mam problem, ponieważ chciałbym pograć z przyjaciółmi w mapke o nazwie Forteca na ócś. Czy istnieje możliwość przeniesienia jej z wnp do ócś, jesli tak, to jak to zrobic?
 
Firtuoz
Gdyby była to bym nie pytał -.-Chce poprostu zagrać w mapke Forteca na Ócś ale nie wiem jak ją tam przenieść, a słyszałem że się da.
 
Ziomus
Nie da się. Te mapki z Single/Multi które są robione przez autorów, znajdują się w pliku binarnym i chyba jeszcze ich nikt nie otworzył i nie dostał się do tych map. ;p

Edytowane przez Ziomus dnia 27-12-2012 09:34
Moja mama powiedziała, że mogę zostać kim zechcę...

Zostałem krzesłem.

 
Proszak
Niech se znajomi ściągną WnP i po problemie
 
pnaro
ORYGINALNE MAPY GRY DA SIE WYPAKOWAC Z LIB ,NIESTETY MAPA SKLADA Z PLIKU DAT. I PLIKU CIF.
I WŁASNIE TEGO OSTATNIEGO NIE DA SIĘ RUSZYĆ.
 
Remik
Pnaro w jaki sposob da sie wypakowac z liba?
 
Ziomus
Poza tym wyłącz Caps Lock ;p

Moja mama powiedziała, że mogę zostać kim zechcę...

Zostałem krzesłem.

 
pnaro
map/ set z lib można wypakować w 3 minuty,a mapy zmieniając entry point mozna załadować do innej części gry(tylko mapy SP i MP) NIESTETY TO TYLKO INFORMACJA ! ACTA zabrania mi rozpowszechniania tej metody.
 
Remik
Aha, czyli dalej nic nie wiadomo Puszcza oczko
 
CzajaTheGamer
Sory nie w tym temacie Jak mozecie to usuncie odp.
 
Ziomus
Co ty tak kozaczysz pnaro? Ciekawe czy potrafisz wypakować ten plik .lib ...

Moja mama powiedziała, że mogę zostać kim zechcę...

Zostałem krzesłem.

 
ZbiRek
à propos tematu, udało mi się wyciągnąć wszystkie mapy z pliku ".lib" - żadna sztuka, wystarczy podzielić lib na 400 części, następnie w wyszukiwarce w Windows 7 (taka w prawym rogu) wpisać tekst, który pojawiał się przy starcie mapy. Pojawia nam się dana część, otwieramy notatnikiem i mamy tam początek mapy... krzaczki ... i koniec mapy, wycinamy to co nam nie potrzebne i zapisujemy jako map.dat - niestety nie da się jej odpalić, nie dlatego, że jest dat, tylko dlatego że reszta jej plików (obrazków, czcionek i innych pierdół ze skryptami) znajduje się porozrzucana po silniku, mapa po wrzuceniu do UserMaps nie ładuje się podczas gry, a edytor jej nie może wczytać, bo jest ".dat"

Amen.

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Przejdź do forum: