Zobacz temat

 Drukuj temat
Problem z orginalą wersją ÓŚM
kamiln155
Dziś zakupilem na steam Ósmy cud świata i zrobilem wszytko jak trzeba czyli folder Data a w nim maps i GameSourceIncludes utwórzylem ten folder i wgrałem jedną mapę czy działa poszlo Oczy weża dobra mapa działa potem testuje kolejnną i taki błąd ( Data/maps/Antiocha/ ~ 250 * 250 ??? co mam z tym zrobic? inne mapy działa a reszta nie ? działa okolo 5-6map z 50
 
kamiln155
jesczze dodam iż gdy wejde w tą mape Antiocha to obraz jest itp ale już ekran z misją pokazuje się pusty i cele misji to samo
 
Neptun
Wgraj ten folder "data" jeszcze raz
 
kamiln155
nadal to samo :/ co mam robic?
 
Remik
To od wersji gry ziomek Uśmiecha się Najpierw szuka wersji ustawionej (u ciebie angielski) pozniej wersji niemieckiej, natomiast wiekszosc map u nas jest ustawiona jako jezyk polski. Mozesz w folderze z mapa zmienic nazwe folderu z tekstami z pol na ger albo eng Uśmiecha się Ewentualnie zmienic jezyk calej gry w game.ini Uśmiecha się
 
ZbiRek
Arek mi chyba mówił, że żeby mapy działały po prostu przekopiował wszystkie pliki do folderu steamowskiego i nie dość, że miał po polsku, to jeszcze działały mu mapy Puszcza oczko
 
kamiln155
Dziekuje ci Remiku działą...wystarczylo zmienic folder w text a w nim jest "pol" i zamienic na "eng" i wszytsko dziala jesczze raz dzieki...A co do języka gry to polski a angieslki to znaczenia nie ma bo i tak jak pobiore mape z Culturesnation to wszytsko dziala akurat te reczy ktore są po angielsku to znam z doświadczenia (mozna przetlumaczyć :P) jak sie gralo hmm 6-7lat w culturesa
x1
 
Przejdź do forum: