Zobacz temat

 Drukuj temat
Remik's Editor
Steiner
Witam mam pytanie czy gdy chce zrobić mapę a potrzebny mi jest "Remik's Editor" żeby ją urozmaicić to trzeba od razu na niej zacząć czy można wykonywać na oryginalnym edytorze wszystko co trzeba a resztę uzupełnić w Remik's Editor?

Edytowane przez Steiner dnia 06-01-2016 22:39
 
Remik
Można robić na normalnym, a poźniej uzupełnić Uśmiecha się i w drugą strone Uśmiecha się
x1
 
Steiner
No to wszystko musi być wina Windowsa 10 tak jak przypuszczałem teraz mapy nawet nie mogę otworzyć bo jakiś błąd się zrobił przy tworzeniu w twoim edytorze. Teraz zauważyłem że nie mogę gry nawet uruchomić. Inne mapy w edytorze można otworzyć i właśnie są błędy w grach które są ze starego rocznika.
P.S Więc nie polecam Windowsa 10
 
Jozenkow
Również nie polecam dla miłośników starych gier. Na 7 wszystko ładnie chodziło

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Emil
Pobierz sobie QEMU lub inną maszyne wirtualną i zainstaluj na niej WinMe albo Xp (o ile są jeszcze w sprzedarzy), Viste lub 7.

Edit: Jeśli chcesz WinXp i posiadasz go, ale nie umiesz go zainstalować, jebnij tu kursorem:https://www.youtube.com/watch?v=gTx3yX562To

Edytowane przez Emil dnia 07-01-2016 21:39
W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
Steiner
Na Windows 7 wszystko dobrze śmiga i wrócę do niego. W Windows 10 nie wiem co jest zachwycającego nie warto za dużo kombinować także 8 mi się nie podoba ale to już zależy dla kogo.
No Windows Xp miałem jakieś 2 lata temu jeszcze wtedy jeszcze był stary komputer Uśmiecha się
Dobra można zamknąć temat.
 
Emil
A do Cultures najlepszy jest Windows Me. Ładnie tam śmiga. Uśmiecha się Ale też posiadam Windows Xp obok Me, i Windows 7 na laptopku (nie obik Me)

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
Przejdź do forum: