Zobacz temat

 Drukuj temat
Gra Cultures IV siÄ™ nie uruchamia
kolo200011
Gdy włączam grę Cultures IV to gra niby się uruchamia, ale od razu przerzuca mnie na pulpit, gra jest aktywna, lecz w żaden sposób nie mogę w nią wejść.
Win 10, próbowałem ze wszystkimi trybami zgodności.
 
Emil
Win 10 to system do dupy. Polecam ci Windows Me do Windows 7. Na ósemce nie wiem jak, spytaj ReMika, on ma ósemke.

Problem: Stare gry zdychają na nowych systemach. Ares i Steiner też mają problemy na 10, chociaż Steiner próbuje przywrócić 7.

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
Remik
Ja mam już 10 wszędzie i nie mam żadnych problemów. Zobacz sterownik od karty graficznej a potem wywal filmiki z gry, moze pomoze Uśmiecha się
 
Emil
Ale ja nie chce " kafelków", bo kiedyś Microsoft usunie pulpit i będą tylko kafelki! I jak wtedy zagramy w Cultures i Minecrafta? Chyba że powstanie "kafelkowy" Cultures i Minecraft.

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
Emil
Może trochę z tym przesadziłem.

Po prostu nie lubie 10.

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
Steiner
Windows 10 jak i 8 jest niepowodzeniem o zapomniałem wspomnieć o 9 Uśmiecha się
 
Emil
Nie ma windows 9! Yyy

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
Neptun
Ogólnie istnieje, ale nie jest "na rynku"
 
Steiner
Wiem że nie istnieje bo zamiast 9 która miała być powstała 10 Uśmiecha się
 
zkajo
Problemy które masz nie muszą koniecznie wynikać od Windowsa, może to być brak kompatybilności z kartą graficzną. Mi wszystkie Culturesy chodzą na win 10 oraz nowym sprzęcie.

Swoją drogą, dodając do tematu: kafelki nie mają nic wspólnego z brakiem możliwości grania w niektóre gry. Problem z kompatybilnością wynika z lenistwa twórców, którzy nie myślą przyszłościowo oraz robią grę pod dany system. Świetnym przykładem tego, jak gry powinno się robić jest Tzar: Ciężar Korony, który chodzi bezbłędnie na każdym systemie. Problem wynika z używania dziwnych bibliotek podczas programowania.

Poza tym, to puste "narzekanie" na win10 jest zabawne. Nie spotkałem jeszcze nikogo kto tego windowsa używał, i komu się nie podobał.
 
Emil
Steiner korzysta z 10 i go nie lubi. Ja tam wolÄ™ windows 7.
Ósemke wezme tylko ostatecznie.

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
Emil
Pobierz sobie QEMU i dodaj maszynę z Windows Me. Zainstaluj tam Cultures i sprawdź, czy pójdzie.

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
Przejdź do forum: