Zobacz temat

 Drukuj temat
Sztuczna Inteligencja !!
CzajaTheGamer
Witam jestem tu Nowy i niedawno kumpel pokazał mi Cultures 2. Mam pytanie a nawet 3.
1. Gram na Jeden Gracz > Misje > I mapa Ekonomia: Porozumienie. Wszystko fajnie ale czemu plemiona którymi steruje komputer nie rozwijają się ?? I czy wgl. mogą ??

2. Czy mozna chandlowac z takimi plemionami??

3. Czy na ściąganym Cultures 2 mozna bez problemu grac na Multi ?? Jak tak to jak?
 
Brainy
1. Nie rozwiajają się jeżeli nie są sterowani przez innych graczy w rozgrywce multiplayer.
2. Nie można nawet jeśli są kontrolowani przez innych graczy.
3. Wydaje mi się, że to nie ma znaczenia. Na każdej wersji gry da się grać w trybie multiplayer, ale musisz najpierw mieć partnera do rozgrywki. Możesz dogadać się z kimś chętnym do gry na forum lub np. na sieci hamachi.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
CzajaTheGamer
Dzięki wielkie za pomoc. A polecił bys mi ściągnąc Ciltures 3?? Powiec czy opłaca sie pobierac czy jest owiele lepsza od 2 ?? I jest tak nie mam za dobrego kompa, czy 3 będzie mi chodzic normalnie bo 2 działa bardzo dobrze?
 
Kowal xD
Pobierz sobie 3 częściej gramy na 3 niż 2 Puszcza oczko a nawet na 4 gramy ;d
 
Web
Brainy
Fabularnie wolę Cultures 2 niż Northland, ale mapki mp są znacznie bardziej urozmaicone w nowszych częściach serii.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
Brainy
W pierwszej może i nie da, ale pytanie dotyczyło Cultures 2.
Odruchowo tak napisałem, bo nawet nie grałem w pierwszą część nigdy i nie utożsamiam jej z tą serią.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
ZbiRek
Troszkę odświeżę, bo chciałem podsumować, że w Cultures 1, da się grać na Multiplayer... to à propos "Do 3 pytania w 1 części nie da się grać na multi "

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Przejdź do forum: