Zobacz temat

 Drukuj temat
Spolszczenie do Cultures 3
CookieMonster
Witam, jestem nowym użytkownikiem forum Rozwalony
Znalazłem wcześniejszy taki temat, ale nie było tam odpowiedzi na moje pytanie. Yyy
Wie ktoś z was skąd pobrać spolszczenie do C3? Nie piszcie, że wystarczy wpisać w google bo szukałem i były tylko płatne, albo takie które nie działały.
Sprawa wygląda tak, że zakupiłem grę na steamie ( lubie mieć własną bibliotekę, kolekcjonować gry itp. itd.) w języku angielskim i niemieckim i byłem pewien, że spolszczenie znajdę, gdyż kiedyś grałem w C3 po polsku. Niestety się zawiodłem. Skucha
Czy ktoś z was mógłby zrobić takie spolszczenie? Wiem, że proszę o wiele ale mój angielski nie jest na wystarczającym poziomie, aby cieszyć się tą grą. Wiem, że proszę o wiele i jestem nowym członkiem forum, ale czy jest osoba, która podjęłaby się tego zadania? Płakusia
 
Neptun
Mogę ci podesłaś link do torrenta z całą sagą tylko będziesz musiął se podmienić jakieś pliki związane ze steamem, albo tylko pliki językowe
 
CookieMonster
Po 3 dniach prób i blędów, udało mi się. Wydałem dodatkowe 5zł ale efekt koncowy jest taki jaki mial byc.
Mam cultures 3 po polsku na STEAMIE i w dodatku wszystko dziala tzn steam nie wykrywa zmienionych plikow i moge spokojnie grac - gra sie nie cras[CENZURA]e.



TEMAT DO ZAMKNIECIA
 
CookieMonster
Po 3 dniach prób i blędów, udało mi się. Wydałem dodatkowe 5zł ale efekt koncowy jest taki jaki mial byc.
Mam cultures 3 po polsku na STEAMIE i w dodatku wszystko dziala tzn steam nie wykrywa zmienionych plikow i moge spokojnie grac - gra sie nie cras[CENZURA]e.



TEMAT DO ZAMKNIECIA
 
Przejdź do forum: