Zobacz temat

 Drukuj temat
Cultures na Windows 10
Steiner
Witam chciałbym się dowiedzieć jak uruchomić grę bo ostatnio przywróciłem system Windows 10. Remik coś kiedyś wspominał że trzeba usunąć filmik z gry i nie pamiętaj dalej jak czytasz to odpisz no chyba że macie jakieś programy do otwierania starych gier osobiście próbowałem Dosbox ale nie zadziałał. Potrzebuje uruchomić Cultures 3, 4.
 
Steiner
Odświeżam
 
Emil
Masz płytkię starego systemu?

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
Steiner
Nie chodzi o to zeby požara tez na Windows 10.
 
Emil
Raczrj ci nie pomoge.

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
Steiner
Pišze na ko morće przepraszac ža bledy. Chodzi c o to že ma to dziala će na Windows 10 nie na inym sistemi ie przepraszac za spam i...byki
 
Emil
Mówie, że rqczej nie pomogę..

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
Steiner
To jest poprawienie wczesniejszego poštu jakby ktos nie rozumial i widziałem ze ty wiedziales Uśmiecha się
 
Remik
Zainstaluj najnowsze sterowniki od karty graficzne, albo jakies nieoficialne. Cześto pojawia się problem z odpaleniem tych filmów bo były one śmiesznie zakodowane.
Ewentualnie tryb zgodności i powinno działać. Ja mam 10 i nigdy nie miałem tego problemu. Pozdrawiam
 
Neptun
W folderze cutures powinna być "wersja bezpiecznego trybu" , gra odpala się bez intro i bez muzyki.
Przynajmniej ja tak miałem .
 
Steiner
Dzięki za odpowiedzi w najbliższym czasie sprawdze bo aktualnie nie moge.
 
Steiner
Wiem że późno pisze ale Cultures 3 mi działa a pirat od Zbirka Cultures 4 już nie tylko to chciałem napisać. Lol
 
Ares
Ja mam Windowsa 10 i nic nie musiałem robić ;/
 
Przejdź do forum: