Zobacz temat

 Drukuj temat
Artystyczna realizacja innowacyjnego konceptu, czyli użytkownicy forum w konwencji Cultures
AdamWladam
Już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zrealizowaniem artystycznego projektu, który zrodził się w Mojej wyobraźni podczas standardowego kreślenia niewyraźnych szkiców o 2 w nocy...W chwili gdy bazgrałem wyjątkowo koślawego wikińskiego wojownika, zainspirowany obejrzanym wcześniej programem dokumentalnym, ni stąd, ni zowąd w mojej głowie pojawił się obraz wikinga z hełmem stylizowanym na świńską głowę, eskortującego kozę. Nie muszę chyba tłumaczyć jaka postać przyczyniła się do powstania tej jakże śmiałej koncepcji.
Postanowiłem więc nakreślić na oddzielnej kartce szybki szkic tego ekstrawaganckiego żołdaka. Podczas tego, brzemiennego w wyjątkowo nieudolne kontury, procesu, moja imaginacja zrodziła kolejne to wizje culturesowych wojaków; żołnierzy Neptuna, których wygląd opierany jest na rzymskich gladiatorach, oraz legionistów Cesarza, których wyobrażenie opiera się na, a jakże, rzymskich legionistach.
Nie byłem zadowolony z rezultatów pierwszego szkicowania. Pogniotłem więc papier i spróbowałem swoich sił następnego dnia.
Drugi szkic, mieszczący się już w granicach akceptowalności, który zamieściłem na Naszej, będącej 9 cudem świata, witrynie, pod tytułem "Sproszna Gwardia", spotkał się z wyjątkowo ciepłym odbiorem.
Dlatego chciałbym zapytać się Was zapytać, czy chcecie bym zamieszczał więcej tego typu prac?
Jeżeli tak to możecie podsyłać wskazówki, jak powinny wyglądać Wasze jednostki.


PS. Z dołu uprzedzam że jestem domorosłym...grafomanem sztuki szkicowania, tak więc rezultaty moich starań mogą okazać się niesatysfakcjonujące.

PPS. Podczas, czy też po (szczerzę to już nie pamiętam) szkicowaniu (a może przed?) drugiej wersji "Sprosznej Gwardii", wybujała wyobraźnia( chyba jednak po) znów dała się we znaki, a przed mymi oczyma stanął; brodaty, upity piwem, odziany w beczkę po trunku i dzierżący absurdalnie wielkie topory beerzerker, będący na żołdach wiadomego użytkownika forum.

PPPS. Tak. Jednak po.

Słońce wtłacza moc życiodajną w ziemię
I ją zawija w złociste pierścienie
Słońce i cebula podobne do siebie.
Bo cebula ziemskim słońca jest wcieleniem

Jam jest cebula, jam słońce z ziemi zrodzone
Zapłaczcie gdy Me kręgi będą obnażone.
 
Neptun
Bardzo ciekawy pomysł, czekam na armie adamwkładam
 
AdamWladam
Czyli pierwsi będą żołnierze Neptuna. Za kilka dni wszystko powinno być gotowe. Jakieś sugestie odnośnie tego co ma się znaleźć na rysunku?

Słońce wtłacza moc życiodajną w ziemię
I ją zawija w złociste pierścienie
Słońce i cebula podobne do siebie.
Bo cebula ziemskim słońca jest wcieleniem

Jam jest cebula, jam słońce z ziemi zrodzone
Zapłaczcie gdy Me kręgi będą obnażone.
 
Neptun
Chyba źle się wyraziłem, mój błąd Pokazuje język

Ja czekam na armię adamów Lol
 
Ingvar
Szkicuj, szkicuj, jak będzie dobre to wstawię na fanpage na facebooku Uśmiecha się

chinaboy963 (17.09.2012 - 24.07.2014)
Berserker_PL (24.07.2014 - 5.09.2016)
Ingvar (5.09.2016 - ?)
 
Ares
Ja jestem za
 
Proszak
Absolutnie tak!
Fajnie rysujesz, trzeba to pokazywać.
Sproszna gwardia była super
 
Proszak
Wgle to mało co nie usunąłem tego tematu czyszcząc forum z botów.
Ten tytuł "Artystyczna realizacja...." wyglądał mi podejrzanie
 
AdamWladam
Podejrzewałem że tytuł może okazać się dla Ciebie mylący, potwierdzenie przypuszczeń jest wysoce satysfakcjonujące. Jednak nie tak bardzo jak Twoja opinia odnośnie Mojej pracy.

Słońce wtłacza moc życiodajną w ziemię
I ją zawija w złociste pierścienie
Słońce i cebula podobne do siebie.
Bo cebula ziemskim słońca jest wcieleniem

Jam jest cebula, jam słońce z ziemi zrodzone
Zapłaczcie gdy Me kręgi będą obnażone.
 
Przejdź do forum: