Zobacz temat

 Drukuj temat
Za dużo danych
Steiner
Mam pytanie czemu mi się wyświetla komunikat "Za dużo danych dla tego gracza!" wcześniej mi się to pojawiało tylko przy graczu 3 a teraz jeszcze przy graczu 1 (teraz wczytałem tą samą mapę tylko starą). Po zmianie plemienia 3 zresetowały mi się ustawienia o typie żołnierzy (gracz 1) jakie mają przebywać tylko w jednych koszarach mogłem bez problemu wszystko zrobić. Wszystko powróciłem do poprzedniego stanu (plemienia gracza 3) i żadne koszary nie działały. Cały czas pisze o typie żołnierzy bo to tylko nie działa. Wszystkie dane mają takie same oprócz oczywiście celu ataku.

P.S Może zrobić się taki błąd ze zmiany edytora?
 
Emil
Ja w takich rzeczach nie jestem mistrzem, spytaj Remika lub Proszaka.

W kupie siła, kupa śmierdzi, kupy nic nie ruszy!

Discord: stachummv
 
Steiner
Mapa cm2 jak co.
 
Proszak
Nigdy nie spotkałem się z takim komunikatem
 
RajTo
SzaryModerator napisał(a):

Ja w takich rzeczach nie jestem mistrzem, spytaj Remika lub Proszaka.


To po co piszesz skoro nie wiesz ? Uśmiecha się
 
Steiner
Legenda głosi że Proszak zrobił mapę c2m. Lol
 
Proszak
Legenda jest prawdziwa. Ale naprawde nie przypominam sovie takiego komunikatu. Jedynie to ze jest za duzo postaci albo zwierzat
 
Remik
Ja miałem taki problem. To właśnie jest jak się ustawi za dużo informacji w koszarach, w sensie ataki. Edytor nie jest idealny. Możesz wyeksportować mapę do dat i sprawdzić czy ai.inc nie ma zdublowanych jakiś informacji przez to błąd.
 
Steiner
Obszar ataku od początku był taki sam jaki był i wątpię żeby to było przyczyną. Miałem i mam 1 cel ataku a w tym czasie się nic nie zrobiło. Zdaje mi się że to przez zmianę edytora. Jak sprawdzę nawet czy będę mógł jakoś to naprawić? Chyba muszę jeszcze raz robić część mapy dobrze że zapisałem wcześniej.
 
Przejdź do forum: