Zobacz temat

 Drukuj temat
Oczekiwania - odnośnie CST
Remik
Witam
Chcialem zapytac was czego najbardziej potrzebujecie, czego wam brakuje w tworzeniu map. Może macie jakieś pomysły albo propozycje?
Czy potrzebowalibyscie generatora plikow takich jak map.ini player misc i ai? Tak samo zastanawialem sie nad spolszczeniem tych plikow znaczy struktory plikow. Zeby zamanifestowac niemca, ze potrafimy wszystko co oni, a nawet wiecej bez ich pomocy Uśmiecha się No chodzi zeby zamiast pliku player bylo gracz itp itd Uśmiecha się

Najbardziej potrzebna funkcja bylaby do tworzenia plikow misji. Czy musi ona byc zawart w glownym programie? Bo latwiej można by napisać program tylko do tego... Zastanawiam się też czy chcecie ujrzeć taki program szybciej z niewielka iloscia możliwości czy raczej dlugo poczekac a były wszystkie?

Macie jakieś pomysły co dadac, zmienić to piszcie smialo, kazdy dobry pomysl jest cenny Uśmiecha się

Odnosnie co ma zostac jeszcze dodne do CST w najblizszym czasie to możliwość wstawiania pojazdow oraz dodawania towarow do pojazdow i budynkow.
 
evo
Witaj,
Moim skromnym zdaniem można by stworzyć program do całości, aby generować można było kolejno każdy plik. Coś takiego:
player.inc | ai.inc | mission.inc | <- zakładki na górze programu
-----------------------------------------------------
Zawartość po wygraniu zakładki
-----------------------------------------------------

Najlepiej wydawaj takie coś ja beta i oficjalne wersje. Poproś może Zbirka aby udostępnił ci niewielką część strony pod program i tam będziesz dodawał newsy i wersje.
NP: remik.culturesnation.pl/cst

To tak moim skromnym zdaniem.
 
Web
Remik
Nie sadze aby byla potrzebna podstrona, skoro i tak z 15 osob sprawdzi program Uśmiecha się
 
Jozenkow
Ale nawed dla 15
 
Jozenkow
Czy potrzebowalibyscie generatora plikow takich jak map.ini player misc i ai?
Tak byłbym zadowolony gdybys to zrobił.
 
Proszak
"Dla tych kilku to znaczy wiele"
 
Remik
Stracilem troche zapal, potrzebuje motywacji Wielkie oczy
 
ZbiRek
Kocham CiÄ™

Moja agencja: https://mayam.pl
 
RajTo
Ja takze Całusek
 
MegaDrakus
hmm... motywacji
Jak nie zaczniesz robić to cię obcałuję!
 
RajTo
[CENZURA]y Rozwalony
 
evo
No to teraz się bierz bo jak mówią ma serio to będzie licho z tobą.
 
Web
Apex
Drogi Remiku, wybierzemy się na zachodnie ziemie, wszystkie dziewki jakie pojmiesz są Twoje, wszystkie bogactwa które zgarniesz są Twoje, oddam Ci w podzience za Twe męstwo, mój szacunek, wstawię się u bogów aby zawsze Cię strzegli. W prezencie dostaniesz znacznie duży kawał ziemi na własność.

Jeżeli to nie pomoże to niech cię Gato (Agatka) wali w dupsko. Leniwa święta krowo. Jeżeli coś zacząłeś to to skończ Uśmiecha się
 
Web
Remik
Niczego nie zostawiam. Skończe to co zacząlem spokojnie... Tylko teraz nie mam czasu. Teraz mam poprawianie ocen semstralnych od piatku wolne to cos zacznie sie dziac Uśmiecha się Sprawdzajcie wersje beta od piatku na stronie eva i podawajcie znalezione bety.


Nie chce zeby mnie ktokolwiek walil w pupcie Åšmutno
 
Apex
Spokojnie nigdy bym nawet na to nie pozwolił i to takiej Agatce..
 
Web
Remik
Tak mi pojechales po ambicji ze zrobilem dzisiaj generator ai Lol Z podstawowymi funkcjami, ale jest Lol Leniwa krowa to ja moze jestem, ale nie swieta ;p
 
Brainy
Plik ai żyje swoim własnym życiem i nawet kiedy wszystkie dane są wpisane poprawnie to lubi zaskakiwać absurdalnymi efektami. W tym przypadku generator może ułatwić pracę, którą i tak trzeba poźniej przetestować i kombinować z ewentualnymi poprawkami ręcznie.

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
Remik
Zgadza się... On lubi zaskakiwac Lol Ale na razie możliwość bedzie ustawienia graczowi czy ma sie rozbudowywac, ile woja itp... Ewentualnie dodam możliwość ustawiania ataków z możliwościa wyboru kiedy ataki mają zajść Uśmiecha się
 
Krway
Kurde jak czytam te komentarze co wy z tym nie robicie to byście wy mogli zrobić takiego waszego Cultures5 Lol
 
Remik
No zrobienie koljnej czesci, takiej jak oni robili to nie jest problem... dodanie kampani, paru map, obiektow, zmiana kilku grafik no i w sumie tyle... moze poprawili pare bugów, ale watpie Uśmiecha się W sumie najgorsze dodanie obiektow... Ale i tak to by bylo niezgodne z prawem, bo nie posiadamy praw autorskich Uśmiecha się
 
Przejdź do forum: