Zobacz temat

 Drukuj temat
Oczekiwania - odnośnie CST
evo
A po za tym gdzieś na niemieckim forum czytałem, o tego typu stworzeniu kampanii, podmianie plików itp, Jeden koleś chciał coś takiego zrobić i napisał do nich i niestety się nie zgodzili, więc czy tak czy tak możemy robić co najwyżej "zewnętrzne kampanie." Jeśli ktoś jest chętny na tworzenie mapy ja mogę pomóc jako skrypter. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
 
Web
evo
Jeszcze chciałbym dodać parę słów, może byście słowa zamienili w czyn czy coś ? Wszyscy mówią że można by to zrobić i to, ale jakoś nikt nie wykazuje entuzjazmu żeby nawet spróbować, zawalczyć. Większość tylko czeka na gotowe , albo mówi że to zrób lub tamto, czemu sami czegoś nie zrobicie ? To przecierze nie wymaga wielkiej łaski i mnóstwa wolnego czasu, czyż nie ?
Można to robić po trochu i do przodu. Pozdrawiam wszystkich leniwy i życzę miłego zbliżającego się weekendu.

Ps. Jak tam Prace nad KampaniÄ… Proszak ?
 
Web
Brainy
Z mojej strony możecie liczyć na jakiś krok do przodu najwczesniej w ferie. Aktualnie nie mam głowy się brać za jakiekolwiek mapki. Spróbujcie zrozumieć, pierwszy semestr każdego roku zawsze jest jakoś bardziej intensywny..

Sami wiecie, że Brainy wie najlepiej.
 
Krway
A kto mówi o podrabianiu gry czy seri po prostu zrobić nowąLol Z chęcią bym się w to pobawił ale nie znam się na tym :/
 
Remik
Gdybyś wiedział ile zachodu trzeba, aby zrobic taka gre to bys odpuscil Uśmiecha się Do tego trzeba ekipy, programistow, grafikow itp... A najwiecej to czasu...
 
evo
No to się jakoś zgrać i na początek zrobić np : polska kampanie cultures, ale tak porządnie, nie tak jak te niemieckie. Wziąć kilku ludzi i przydzielić co kto będzie robił i git. Ja jak coś jestem otwarty na propozycje. Czekam na głos z waszej strony.
 
Web
Remik
Mysle, ze mozna by cos takiego zrobic... tez bym pomogl Uśmiecha się Najpierw trzeby by wymyslic naprawdę dobra historiie... Musi sie trzymac kupy i odrazu zakladac jakis wiekszy cel calej wyprawy. Ustalić jakiegoś przeciwnika, przeszkoda w trakcie podrozy itp itd... Może ma ktoś jakis dobry pomysł co do tego? Uśmiecha się
 
evo
Kiedyś był już ten temat i Proszak miał fajną koncepcję, tylko ja nie miałem czasu, więc nie wiem czy on sam ją zaczął robić czy nie zaczął. Chodziło mu o wydarzenia przed Cultures , a dokładniej o przygody Siguarda. Kampania miała nazywać się "Krucjata Potępionych", trzeba by go się spytać może z nim byśmy zrobili, bo jak mi pisał to fajnie to się szykowało. Lol
Czekam na odpowiedź Proszaka, zobaczymy co on na to. Jeśli by się zgodził to nie ma problemu.
 
Web
Krway
Ja miałem ostatnio zacząć uczyć się c++ nie wiem może bym się przydał Lol
 
Apex
evo, za bardzo naciskasz na ludzi, najpierw najlepszym i najtrafniejszym krokiem jest skończenie CST Remika. Ułatwi on przyszłościowe prace z kampaniami itp...
 
Web
Remik
Co do koncepcji Proszaka to mi sie przypomnialo juz... Rozmawialem z nim na ten temat Uśmiecha się Co do CST mysle, ze to troche potrwa Uśmiecha się Teraz mam maly problem co do wspolnej bazy danych. To znaczy ze dodawanie imion nazw roznych trybutow itp itd Zeby zapisywalo sie do strings.ini
 
evo
Apex napisał(a):

evo, za bardzo naciskasz na ludzi, najpierw najlepszym i najtrafniejszym krokiem jest skończenie CST Remika. Ułatwi on przyszłościowe prace z kampaniami itp...


Taa, ale większość i tak czeka na gotowe mapy, zamiast tego mogli by zrobić coś swojego ja jestem chętny do pomocy innym. Nie mówię tu o ReMiK'u tylko, bo on robi cst, a inni ?
 
Web
Apex
a inni ? Ja np nwm czym zajmuje się aktualnie taki Zbirek lub Proszak, Brainy już z góry powiedział że zacznie swoją robotę na ferie a Zbir i Proszak oni zawsze tacy kuźwa tajemniczy jak mi się urwał z nimi kontakt to już nwm co oni robią. Kiedyś miałem z nimi zdecydowanie lepszy kontakt jeżeli chodzi o Proszaka to bardzo dobry bym powiedział ale z czasem przyszło co przyszło. Co inni wg cb evo mieliby robić ? daj im spokój jeżeli zostaną poproszeni o pomoc to wydaje mi się że wezmą się za co trzeba i pomogą. Aktualnie mają swoje życie naukę, pracę, rodzinę różnie nie powinieneś tak naciskać na Użytkowników. Z czasem wszystko przyjdzie Uśmiecha się
 
Web
evo
Bardziej kierowałem słowa do tych zainteresowanych, ale jak ci tak zależy to dobra, odpuszczam. Yoł.
 
Web
ZbiRek
Apex napisał(a):

a inni ? Ja np nwm czym zajmuje się aktualnie taki Zbirek lub Proszak, Brainy już z góry powiedział że zacznie swoją robotę na ferie a Zbir i Proszak oni zawsze tacy kuźwa tajemniczy jak mi się urwał z nimi kontakt to już nwm co oni robią. Kiedyś miałem z nimi zdecydowanie lepszy kontakt jeżeli chodzi o Proszaka to bardzo dobry bym powiedział ale z czasem przyszło co przyszło. Co inni wg cb evo mieliby robić ? daj im spokój jeżeli zostaną poproszeni o pomoc to wydaje mi się że wezmą się za co trzeba i pomogą. Aktualnie mają swoje życie naukę, pracę, rodzinę różnie nie powinieneś tak naciskać na Użytkowników. Z czasem wszystko przyjdzie :)


Miło, że ktoś z Was to zrozumiał. To nie jest tak, że ja nie chce, ja nie mogę... kiedy macie niechęć do wszystkiego to coś robicie?

Jak ktoś jest zainteresowany co robię to mogę śmiało powiedzieć, że się opierdalam i to na bogato, czasem gra, oglądam filmy, czytam o php i htmlu i przede wszystkim się uczę. Jestem w szkole w której można już odpaść jeżeli ma się z czegoś zagrożenie, ja nie mam bo staram się, ale 27 osób na 33 z mojej klasy je ma, a 4 osoby już odpadły. Poczekajcie cierpliwie a wrócę z podwójną mocą obliczeniową! Całusek Dziękuję

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Apex
Wierzę w to co mówisz Zbirku, wiem że tak będzie, czekamy, powoli małymi kroczkami ku wielkim zmianom i nowością Puszcza oczko
 
Web
Przejdź do forum: