Zobacz temat

 Drukuj temat
Stare autorskie mapy
jimbeam
Cześć Cultures Nation!
Cultures to jedna z moich ulubionych gierek, w zasadzie dziś jest jedną z niewielu na którą znajdę czas, żeby popykać dla zluzowania. Kilka lat temu robiłem sam mapy (tylko w edytorze Cultures 3 i 4), ale może ktoś będzie chętny się im przyjrzeć. Niektóre są moim zdaniem nawet dobrze dopieszczone jeśli chodzi o estetykę mapy.
Udostępnię link do paczki z mapkami, ale z góry dodam, że w folderze znajdą się także wasze mapki z Cultures Nation, które też pobierałem.

Paczka poszła na maile:
proszak14@gmail.com
kontakt@zbirek.eu

Pozdrawiam.
 
Mikulus
Proszak i ZbiRek są obecnie bardzo rzadko aktywni. Wątpię że cokolwiek zrobią z twoim mailem. Jeśli chcesz możesz opublikować swoje mapy w naszym dziale download: http://www.cultur...ltures.php.
Jeśli nie chcesz ich publikować, możesz mi je wysłać na adres mikulus6@gmail.com

Bo oto ciemność okrywa ziemię i gesty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
 
Web
jimbeam
Ok, W takim razie postaram się powrzucać ciekawsze mapki na dniach. Nigdy jakoś nie miałem czasu, żeby pograć online w Cultures, ale może udało by się ustawić na jakąś rozgrywkę Puszcza oczko
 
bjarni
jeżeli będziesz chciał z kimś zagrać online to wejdź na naszego discorda, kilka osób powinno być chętnych
 
Przejdź do forum: