Zobacz temat

 Drukuj temat
Crash
JadeBezGumy
Witam, mam problem z edytorem jak postawie kilka drzew i budynków i dekoracji to crashuje mi edytor a jak zapisze przed crashem i odpale znowu mapę to już nie mogę zapisać bo crashuje przy każdej próbie zapisania. Wie ktoś może o co chodzi
 
Mikulus
błąd powszechny, niestety nic na to nie da się poradzić. Po prostu musisz na bieżąco zapisywać mapę zanim wyskoczy komunikat poprzedzający crash.

Bo oto ciemność okrywa ziemię i gesty mrok spowija ludy, a ponad tobą jaśnieje Pan, i Jego chwała jawi się nad tobą.
 
Web
JadeBezGumy
Problem w tym że nie da się zapisać mapy bo potem jak odpalam to crash odrazu i cały zapis w dupe
 
Jozenkow
To pobierz od nowa edytor, najlepiej remik's editor z tej strony z server download

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
JadeBezGumy
Pobieralem 2 razy już, zobaczyÅ‚em teraz że po zapisaniu mapy wszystkie misje, opcje itp zmieniajÄ… mi sie w znaczki " ‚ Ë™„„ ¸(%"""
 
Dzejkaci
ja tam nie mam crasha
 
Rumu
Xd?
 
JadeBezGumy
Xd?
 
Jozenkow
Bo otwierasz plik .c2m
Musisz otworzyć plik o rozszerzeniu c2e

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
x1
 
Przejdź do forum: