Zobacz temat

 Drukuj temat
błąd w rozbudowie
antyterrorysta
Witam mam taki problem otóż jak gram mapkę gdzie jest bot saracen który buduje się od zera buduje tylko krawca i zupełnie przestaje się rozwijać dawałem im nawet magazyn z dużą ilością surowców ale dalej się nie rozbudowywali problem występuję na cultures nation modzie 1.2 wie ktoś może jak to rozwiązać? dodam jeszcze że boty innej nacji takich jak frankowie czy bizjantyjczycy rozbudowywują się normalnie a w pliku
ai.inc nie ma nic że disable Ai player 2 i ten problem występuje u mnie tylko na cultures nation modzie na zwykłym nation modzie albo nie zmodowanej wersji saraceni budują się normalnie.Poprawka frankowie też mają problem rozbudowywują się do pewnego momentu i nagle przestają z czego co widziałem nie budują kamieniarza i tu jest problem

Edytowane przez antyterrorysta dnia 03-07-2021 17:18
 
Jozenkow
Niestety to jakiś bug, spróbuje go poprawić kiedyś. Boty mają wgraną rozbudowę przez twórców gry, budują budynek zgodnie z pewnym schematem, w cnmodzie niektóre nazwy budynków zostały zmienione, koszt budynków zmieniony, do saracenow potrzeba skórę np, no i dlatego cała rozbudowa zrobiona przez twórców się rypła

Wydobył mnie z dołu zagłady i z kałuży błota, a stopy moje postawił na skale i umocnił moje kroki
 
Przejdź do forum: