Zobacz temat

 Drukuj temat
Strona Creators
evo
Witam Wszystkich.
Jakiś czas temu, (dłużej niż chwile) wiele osób chciało tworzyć mapy typu .dat ale nie potrafi. Siedziałem chwilę i nad tym myślałem i wymyśliłem. Ze względu na moje umiejętności dostałem od Zbirka "trochę strony" więc postanowiłem założyć taką mini stronkę na temat tworzenia map typu dat. Na stronie postanowiłem umieszczać różne poradniki o tworzeniu map do Cultures oraz Dokumentacje dotyczącą kodu. Strona narzazie cudnie się nie prezentuje ale coś można na niej już znaleźć. Co wy o tym sądzicie tworzyć stronę dalej czy dać sobie spokój, czy komuś w ogóle się to przyda. Jeśli chodzi o poradniki które tworzyłem widziałem iż wiele osób je przeglądało. Na stronie mam zamiar jeszcze otworzyć dział "VideoPoradników".
Piszcie co myślicie, oceniajcie i takie tam. Tu macie link do strony:

http://www.evo.cu.../Creators/
 
Web
Dzejkaci
fajnie Ninja
 
Krway
Ja mam 3 pomysły na mapę w tym jedną na turniej mogła by być wykorzystana
 
evo
CAMPER napisał(a):

Ja mam 3 pomysły na mapę w tym jedną na turniej mogła by być wykorzystana


To czemu nie stworzysz, jeśli chodzi o programowanie w dat to mogę ci pomóc.
 
Web
Krway
Za bardzo czasu nie mam żeby przysiąść się i coś zrobić ( nauczyć się tego robić ) kończę gimbaze i przydałoby się pouczyć a teraz mam ferie i młodszy brat mi się walił na głowę i to tylko kawałek wieczorem sobie usiadłem by odwiedzić internety :/
a jak mam wolny czas to uczę się c++ Lol jakoś nie próbowałem się bawić jeszcze w DAT
 
Dzejkaci
ja robie mapke dat ale dobiero dzis ozdabiam ale jak cos EVO to do ciebie , tak ?
 
evo
Jak cos mogę ci pomóc w programowaniu, jak cos napisz to obgadamy.
 
Web
mrlimonka
próbowałem też zrobić mapkę DAT lecz ten program, nie ogarniam go. Chodzi mi o to, że otwiera mi się program, który nie otwiera lecz przelicza sam nwm dokładnie c2m otworzyłem notatnikiem ale to chyba nie to... a rozszerzenie dat też otworzyłem notatnikiem i było te hoixigol. Plik c2m który otworzyłem notatnikiem zawierał jakieś prostokąty a nie liczby jak widziałem na zdjęciu w zakładce poradniki i tutoriale.
 
evo
To prawdopodobnie masz zły program albo coś źle robisz.
Program to tiny hexer
tu masz link, przejrzyj:
https://docs.goog...sp=sharing

Edytowane przez evo dnia 23-02-2014 20:47
 
Web
mrlimonka
nie ogarniam klikam download i wraca mnie do strony wcześniejszej klikam downlad1.8.1.6 i tak w kulko
 
evo
Jak już klikniesz link w poradniku, załaduje ci się strona to klikasz "Softpedia Mirror (US) [EXE]" i wczyta ci się kolejna strona a za chwile wyskoczy od zapisu pliku.
 
Web
Proszak
Evo, kawał dobrej roboty
 
mrlimonka
thx już z górki.
 
evo
Nie ma za co.
 
Web
Przejdź do forum: