Zobacz temat

 Drukuj temat
Server Ts3 - Kanał Vip
Arek123
Witajcie. Jak wiecie i ja wiem na tym comodo siedzi mało ludzi dlatego proponuje założyć kanał vip (klanowy) na ts3 -teamspeak3.
Mam jeden server kolegi i jak zagadam dostaniemy ten kanał vip tylko musi być conajmnie 7 osób chętnych .
Co wy o tym sądzicie chcielibyście ze sobą pogadać na ts3 ??
A jeżeli tak to podajcie nazwe klanu ja proponuje CulturesNation. :)
Czekam na odp od was .
:dog:
Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam
 
evo
Skoro nie siedzą na comodo to dlaczego mieli by siedzieć na ts'ie ? Przynajmniej ja tak to widzę.
Krótka historia:
Było hamachi -> prawie nikt nie siedział
Comodo -> Prawie nikt nie siedzi
Strona -> kiedyś to tu się działo, a teraz strona prawie wymiera, jak jest 5 osób to jest "tłok" na stronie.
 
Web
Proszak
evo napisał(a):

Skoro nie siedzą na comodo to dlaczego mieli by siedzieć na ts'ie ? Przynajmniej ja tak to widzę.
Krótka historia:
Było hamachi -> prawie nikt nie siedział
Comodo -> Prawie nikt nie siedzi
Strona -> kiedyś to tu się działo, a teraz strona prawie wymiera, jak jest 5 osób to jest "tłok" na stronie.


Hamachi nie pamietasz, jak mielismy siec na ktorej siedzialo zwykle po 10 i wiecej osob
Comodo faktycznie spi (mi sie nie chce ustawic automatyczne logowanie, nie wiem czemu)
A strona... A kiedy tu sie duzo dzialo xd. To w ostatnich dniach aktywnosc znacznie wzrosla i dawniej wcale nie bylo duzo lepiej.
I nie pisz ze strona wymiera, bo wymiera juz od 4 lat (liczac dbv) i jakos wymrzec nie moze.

A co do tsa to tez juz kiedys mielismy. Aktywnosc byla mierna, ale jednak ktos tam zawsze byl. Ja jestem za reaktywacja kanalu.
 
Arek123
Dobra więc tak kto jest chetny na kanał vip w piątek o godz 19- 20
Wchodzi na ts3 - poland-ts3.pl i wchodzi na kanał 1 odrazu pod kanałami dla vip.
Gdy admin zobaczy że jest nas przynajmnie 5 da nam kanał vip i własne ikonki .
A więc zapraszam na ts3 w piątek
Prosza jakbyś mugł to jakoś wybić ten post aby kożdy widział tą informacje.
A hasło do pokojów to : dupa



Narka

Edytowane przez Arek123 dnia 05-03-2014 17:05
Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam Spam
 
mrlimonka
Czemu hasło to [CENZURA]?
 
Saint
Bo człowiek się rodzi i z dupy wychodzi, człowiek się żeni i na dupę wchodzi, człowiek umiera i na dupie leży - wszystko na świecie od dupy zależy.. Lol

Nie mam internetu!
 
Arek123
zbirek usuń ten temat
 
ZbiRek
A zrobisz nowy czy co?

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Przejdź do forum: