Zobacz temat

 Drukuj temat
Egipcjanie - scenariusz
Neptun
Po za tym taka rada:Egipcjanie {albo araby ,nie jestem pewny} słyneli z zaklinania węży muzykom.Było by fajnie jak by można było najmować wężołaki,oczywiście,odpuszczając sobie muzyke Rozwalony
Taka tam mała sugestia
 
Jozenkow
Nie, to byłoby głupie. W mapie Grobowiec Króla w 3 misjii masz wężołaki na start i one nie mają animacji brania broni ;
jedzenia ;
spania ;
modlenia Rozwalony etc. Więc jak chcesz wężołaki to tylko najprostszy, bo inaczej się bugują
 
Neptun
Można zrobić tak że wężołaki nie mają potrzeb,tylko hp.Na Przeklętej dolinie takie były
 
Jozenkow
Co racja to racja, zwracam honor, nie pomyślałem Puszcza oczko
 
Jozenkow
"O"

Edytowane przez Jozenkow dnia 22-04-2014 21:50
 
Remik
Jozenkow nie mozna tak ustawić Uśmiecha się A po drugie to bohaterowie tez nie maja tych animacji Uśmiecha się
 
ZbiRek
ReMiK napisał(a):

Jozenkow nie mozna tak ustawić Uśmiecha się A po drugie to bohaterowie tez nie maja tych animacji :)


Dokładnie, umarli by z głodu Puszcza oczko

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Ares
Można zrobić coś w podobie kampanii z piramidami że będziemy musieli zabić rabusi i wejść do piramidy i pozbyć ich się jeszcze od środka i odbić wielbłądy od Egipcja

była by również możliwość wynajmu żołnierzy od Egipcjan i handlowania z BabilonemZdziwienie

Edytowane przez Ares dnia 22-04-2014 17:24
 
Ares
wiem moja odpowiedź nie ma sensu ale można zrozumieć
 
ZbiRek
Krysti, wszystko jest do zrobienia, ale z tego co wiem, każdy ma teraz jakiś projekt który realizuje, może się ktoś za to zabierze... lub może nawet ty Uśmiecha się

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Ares
powiem tak nie chce mi sie i nie umiem robić zaawansowanych map
 
Ares
Szubiennica
 
Jozenkow
No, coś takiego, że się wchodzi do środka piramidy , to dobry pomysł
 
Neptun
no,fajne.ale z pewnością pracochłonne
 
Qekuss
To zrobić tak zadanie w zadaniu Brainy robił już takie eksperymenty na mapie "Wilczy Ląd" o ile się nie mylę popatrzeć w tamtych plikach Lol
 
Proszak
No submission, podziema lochy etc to zaden problem, mozna zrobic cos takiego ze jak sie podejdzie do wejscia piramidy to przeniesie gdzie indziej. Natomiast nie wyobrazam sobie jak mialoby wygladac jej wnetrze zrobione w cultures
 
Ares
z bruku i piasku Kurde..
 
Jozenkow
Postaram się w edytorku odtworzyć wnętrze piramidy zobaczymy jak mi wyjdzie Lol
 
Ares
Szczęśliwy
 
Neptun
Czy prace nad tÄ… kampaniÄ… trwajÄ… jeszcze?
 
Przejdź do forum: