Zobacz temat

 Drukuj temat
Event
ZbiRek
Witajcie.

Jak wiecie co sobotę gramy na jakieś mapie, co jest aktualizowane w newsach. Spowodowało to, że muszę napisać krótki regulamin tego eventu oraz przedstawić Wam inne ciekawe rzeczy.

Regulamin:
1. Każdy ma prawo do wzięcia udziału w evencie.
2. Za zapisanie się do eventu i nie wzięcie udziału odejmowane są 10 punktów (obowiązuje od dnia wprowadzenia regulaminu)
3. Za wzięcie udziału w evencie dostaje się 10 punktów (punkty za poprzednie turnieje będą uregulowane)
4. Jeżeli w evencie nie bierze udział ani Proszak ani ZbiRek ostateczne zdanie należy do osoby postawionej najwyżej rangą.
5. Wszystkie eventy rozgrywane są na wersji Ósmy Cud Świata.

Prócz tego chciałbym Was zapytać, czy macie jakieś pomysły na jakieś inne eventy? Bardzo fajna sprawa a nad wszystkim można się zastanowić, piszcie ;]

Pozdrawiam.

Edytowane przez ZbiRek dnia 26-03-2014 19:10
Moja agencja: https://mayam.pl
 
Krway
Myślałem żeby można by zrobić coś z grafiką jakiś obrazek ,mema albo coś podobnego. Tylko widzę że tutaj chyba są dobrzy graficy więc ciężko by było takiemu zwykłemu mnie wygrać. I drugie to może jakiś quiz szybkie pytanka na live i odpowiedzi kto pierwszy ten lepszy. Albo event wymyśl event Lol Do tego ten który by wygrał kilka takich eventów dostałby zadanie specjalne i jakąś nagrodę ale to już tylko moje fantazje bo pięniędzy nikt tu chyba nie będzie sypał.
 
Proszak
Zbirek, jak do wszystkiego będzie regulamin to będą się bali grać xD. Ale dobra Lol

Camper, pfuuu Krway masz dobry pomysł, ten żeby eventy wymyślali wszyscy Lol

To piszcie co tam wam do głowy przyjdzie
 
Krway
Albo żeby jakąś reklamówkę nakręcić i zwycięska trafi na youtube żeby trochę rozsławić tą zapomnianą grę
 
Leiwark
Jestem za Lol

i.imgur.com/4MytkTe.png
 
RajTo
Leiwark
Należy ci się złota łopata.
 
Przejdź do forum: