Zobacz temat

 Drukuj temat
Hobbystyka
zkajo
Jakie są wasze Hobby? Zajmujecie się czymś nietypowym, interesującym, klasycznym? Tutaj możecie się podzielić waszymi zainteresowaniami Uśmiecha się

Osobiście bardzo interesuję się modelarstwem, i grami bitewnymi - tak zwane "bitewniaki". Dla tych z was którzy się z tym nie spotkali, postaram się przybliżyć temat.

Bitewniaków jest naprawdę wiele. Są to gry strategiczne, rozgrywane na "planszach" które zwykle reprezentują miejsca, lub pola. Skala różni się w zależności od systemu, oraz od modeli jakich używamy do rozgrywki. Każdy sytem ma swoje własne modele (prawie, jako że czasami są one zapożyczane). Gra odbywa się przy pomocy (zwykle) figurek, kości, miarek i innych tego typu przyrządów.

Swoją przygode z bitewniakami zacząłem od Władcy Pierścieni, wydawnictwa Games Workshop. Potem jednak przeszedłem na Warhammer'a 40,000. Oto i kilka moich modeli (niektóre są WIP'ami):

Konwersja Dark Templars na Red Corsairs
Huron the Blackheart
Tutaj widzicie konwersję jego miotacza ognia. Wczesniej nie bylo na nim nic, po prostu wystawiona do przodu rączka. Dodałem jednak małego demona Puszcza oczko
Demonek
Podstawka
WIP space marines
WIP space marines 2
Umierający Guardsman - konwersja (wczesniej sobie stał, i nie miał tylu dziur :D
Guardsman Chaosu (mutant) - konwersja ze zwyklego czlowieka ;)

Bitewniaków jest naprawdę wiele. Od historycznych, po fantasy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Minusem jednak jest koszt - ale to można zminimalizować kupując z allegro, i ściągając farbę Puszcza oczko
Wrzucajcie swoje hobby, kreacje itp Uśmiecha się


EDIT: już jest dobrze Lol Porąbał mi się img= z url= Lol

Edytowane przez zkajo dnia 12-11-2012 18:33
 
Proszak
Radzę ci dodać załączniki do linków
 
Firtuoz
Ja interesuję się piłką nożną gram w klubie.
 
GaTo
Kto nie grał Lol
 
Przejdź do forum: