Zobacz temat

 Drukuj temat
Zadania budynki innych nacji itp
WiatRak
Siemka mam problem bo chciałbym zrobić mapkę z Saracenami wiem jak to się robi częściowo ponieważ nie mam pojęcia jak zrobić misje gdzie znaleźć koordynaty mapy oraz jak zrobić coś w stylu np budynki saracenów a można zrobić warsztat kamienia bizantyjczyków lub wikingów lub mennice coś w tym stylu. Proszę o pomoc
 
Jozenkow
Jak robisz 1 raz to się nie bierz za inną nację bo to multum dodatkowych skryptów, których w Wikingach nie musisz robić
 
Jozenkow
Czyli z automatu w grze masz ze jak dasz zbieracza drewno to mozesz budować farmę, a jak robisz mapę inną nacją to musisz to manualnie ustawiac
 
Proszak
Musiałbyś naprawdę dużo skryptów ogarnąć, żeby je zrozumieć i potrafić wykorzystać.
Póki co mogę ci tylko poradzić abyś analizował mapy tego typu (Wielkie Sprzątanie, Pustynia złotego piasku)
Czytaj poradniki te nasze i niemieckie to powoli zacznie ci się rozjaśniać.
Ewentualnie możesz poprosić kogoś żeby ci indywidualnie wytłumaczył,
ja teraz czasu nie mam na to, ale jakbyś popytał brainego, remika albo jozenkowa
to może coś uda ci się wskórać.
Nie mniej i tak uważam że indywidualnie najwięcej się nauczysz ;D
 
Jozenkow
No ja np w ogóle nie ogarniałem pliku mission.inc ale codziennie patrzyłem na inne mapy no i teraz ogarniam
 
Proszak
Jak ktoś jest kumaty i zawzięty to zawsze sobie poradzi Lol

A jeśli nie, cóż....
 
WiatRak
Ok już wiem jak odblokować te budynki innych nacji tylko że mam problem bo jak zrobię mapę i ustawie surowce to one znikną jak zrobię z tego mapę dat?Chodzi mi o te do wydobycia.
 
ZbiRek
Zanim przerobisz na DAT, musisz wstawić wszystkie postacie, budynki, elementy otoczenia, po prostu wszystko Uśmiecha się Potem konwerter c2m na dat, który Ci rozpisuje na pliki tekstowe wszystkie postacie, zwierzęta i tak dalej. Dopiero wtedy robisz mission, magazyny i tak dalej.

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Przejdź do forum: