Zobacz temat

 Drukuj temat
Ciekawostki na stronie
Remik
Co do spowalniania to każdy przedmiot posiada swoja wagę. Im większy ciężar tym oczywiście jednostka wolniej się porusza. Najcięższe są długi miecz i zbroja płytowa. Ciężkie miały być topory co wiąże się z dużymi obrażeniami, natomiast szable miały być lekkie i szybkie.

Co do ciekawostek to egipcjanie maja 6 domow na 9 budynkow Uśmiecha się

Czy wiesz, że smoki to miała być oddzielna frakcja jednak niezdążono z projektem?

Czy wiesz, że Autorom Bram Asgardu zabrakło czasu na dokończenie gry i wydali ją bez jednej mapy kampanii?

Czy wiesz, że długa szabla miałaby trochę mniejsze obrażenia od długiego miecza, ale byłaby szybsza?

Czy wiesz, że Topory posiadałyby straszne obrażenia wobec budynków?
 
Maurycy
Czy wiesz że, możesz wykorzystać myśliwego do atakowania łukiem wrogich ludzi?

Bjarni jest postacią historyczną i żył naprawdę. Odkrył Amerykę

Węże bez zbroi są przeźroczyste, a ze zbroją są "pełne"

Jeśli dasz swoim wikingom dom, a później oddasz ich komputerowi, to nadal będą u Ciebie mieszkać

Wózek i zaprzęg mają "magiczne" właściwości co czapka trapera u zwiadowcy. Wiesz od razu gdzie się dostać

Zaprzęg z czasem zmienia kolor na taki, jaki przewozi ładunek

W 8CŚ łódź jest nazwana małym statkiem, więc gdzie jest duży?

Występują dwa ratusze u wikingów, różnią się tylko wyglądem

Istnieje wersja WnP gdzie możesz magazynować 999 towarów na każdym poziomie magazynu (ja tak mam xD)

Możesz wejść każdą postacią do każdego budynku który posiada drzwi, wystarczy bardzo blisko przy nich stanąć

Rybak może wyłowić wszystkie ryby z wody

Jedynymi odnawialnymi surowcami w grze są: drzewo, słoma i skóra

Kobiety w grze zmieniają ubranie zależnie od tego co się dzieje, spacer po chleb, przypisanie domu

Bizantyjczycy nie mogą normalnie używać długich mieczy

Monety służą do trzech rzeczy: ważenia mikstur, szkolenia żołnierzy i handlu

Może się zdarzyć że myśliwy niechcący trafi niedźwiedzia z łuku...

Jeśli masz chlew na jednej wyspie, a zwierzęta na obu, hodowca wybije u siebie wszystkie krowy i owce oraz będzie czekał aż łaskawe mućki przyjdą mu z innej wyspy
 
Remik
Wężę preźroczyste mają zbroje, tylko po prostu ze wszystkich jednostek duchów nie wypada ekwipunek Uśmiecha się Nazywa się mały statek bo jest też duży tylko nie posiada tekstury przez co nie został ostatecznie dodany do gry Uśmiecha się
 
Maurycy
Mi z duchów nic nie wypada Yyy Ale to że jest duży, tyle że nie dodany, jest ciekawostką samą w sobie Lol
 
Ingvar
Czy wiecie, że Sigurd jest bohaterem mitologii skandynawskiej?
Czy wiecie, że można sterować kilkoma katapultami naraz? Wystarczy przypisać im numer szybkiego wyboru jednostki (domyślnie shift+numer).
Czy wiecie, że kury są najtrudniejszymi zwierzętami do zabicia?
Czy wiecie, że wilki uwolnione ze skrzyń nie atakują od razu? (czasami wcale)
Czy wiecie, że postać Sigurda w C2:Bramy Asgardu w misji "Rebelia" nazywa się Merobaudes?
P.S. Zróbcie coś, by strona poprawnie działała na smartfonach (wyskakuje błąd strony gdy próbuję wpisać login i hasło)

chinaboy963 (17.09.2012 - 24.07.2014)
Berserker_PL (24.07.2014 - 5.09.2016)
Ingvar (5.09.2016 - ?)
 
Proszak
Mi, dziala normalnie, nikt inny tez si nie skarzy
 
lorem
Czy wiesz że koza także może zostać oswojona przez zwiadowce w 8 cudzie świata?
 
ZbiRek
Nie może być oswojona, tylko skryptem można jej nadać gracza ;D

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Madarak
Czy wiesz że:

Wąż Midgardu z Cultures 2, występuje również na pewnej mapie w Wyprawie na Północ


Na jakiej mapie ?
 
Neptun
"tajemnicza ściana mgły"
 
Madarak
?! Jakoś nie widzę nigdzie tego węża culturesnation.pl/images/smiley/confused0059.gif. Możesz powiedzieć gdzie on jest !?
 
RajTo
Po prostu rób cele misji to zobaczysz Uśmiecha się
 
Madarak
To ten wąż będzie na tej małej wysepce w pośród mgły albo przejdziesz do innego pomieszczenia. culturesnation.pl/images/smiley/ashamed0004.gif
 
Qekuss
Zauważyłem pewną ciekawostkę na stronie że twórcy odpuścili sobie misję w Palestynie. Skąd to wiemy ?
 
Remik
sa wszystkie teksty po polsku do tej mapy, jednak nie ma mapy ani zadnych mission, ai itp Uśmiecha się
 
RajTo
To kur*** poszli na Å‚atwiznÄ™

A podobno Niemcy to solidny naród :]
 
Qekuss
Ano a bym chętnie zobaczył tą misje Lol
 
AdamWladam
Ja też chętnie bym zagrał w tą misje!
A teraz ciekawostka: wiecie że prawdziwe piramidy z Gizy mają pokryty tynkiem(czy czym tam) tylko czubek?

Słońce wtłacza moc życiodajną w ziemię
I ją zawija w złociste pierścienie
Słońce i cebula podobne do siebie.
Bo cebula ziemskim słońca jest wcieleniem

Jam jest cebula, jam słońce z ziemi zrodzone
Zapłaczcie gdy Me kręgi będą obnażone.
 
AdamWladam
Wracając do Jormunganda (czy jak mu szło) to na wyspie w misji ,,tajemnicza ściana mgieł" nie jest on tylko jego brat (pochodzą z tego samego wylęgu)

Słońce wtłacza moc życiodajną w ziemię
I ją zawija w złociste pierścienie
Słońce i cebula podobne do siebie.
Bo cebula ziemskim słońca jest wcieleniem

Jam jest cebula, jam słońce z ziemi zrodzone
Zapłaczcie gdy Me kręgi będą obnażone.
 
Maurycy
Wilki nie są w stanie zagryźć Eskimosów
 
Przejdź do forum: