Zobacz temat

 Drukuj temat
Gildie/Bractwa/Zakony Cultures
Vendos
Jak dla mnie to nie wypali bo jest za mało osób.
 
ZbiRek
Słusznie, 9 osób to nadal mało. Wysylajcie ta ankiete kto jeszcze nie glosowal, zobaczymy wszystko jak wroce Puszcza oczko

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Apex
ile wg jest zarejestrowanych osób na stronie ?
na poprzedniej było z 200 lub 300 coś o ile się nie mylę..
nie dziwie się że "Największy polski bastion fanów serii Cultures"
wygasa :<
 
Web
Ziomus
NIE!

Moja mama powiedziała, że mogę zostać kim zechcę...

Zostałem krzesłem.

 
Proszak
Zarejestrowanych a aktywnych to duża różnica. Możemy śmiało stwierdzić że jesteśmy najbardziej aktywną stroną o Cultures na świecie. Na niemieckich forach ostatnie posty pochodzą z przed kilku miesięcy o ile nie lat. Podobnie jest nawet na stronie funatics. Zresztą Apex. tutaj też zarejestrowanych jest ponad 200 użytkowników.
 
Vendos
Ponad 200 użytkowników? wow Lol Ja cały czas staram się namówić moich paru znajomych do gry w WnP lub 8 cud a oni byli by bardziej aktywniejszymi osobami
 
Apex
zarejestrowanych 200 osób to powiedz mi ile jest aktywnych... liczba aktywnych Userów nie może przekraczać 15, ciągle na forum posty tych samych ludzi
 
Web
Kowal xD
i tak ma (nie może) być Lol
 
Web
Proszak
Na dbv było identycznie przecież Puszcza oczko
Zresztą tamta strona działała chyba przez ponad dwa lata, albo i dłużej nie wiem bo jeszcze mnie nie było (Remik oraz Masakikenshi) powinnie wiedzieć.
 
RajTo
dbv działała o wiele dłużej niż 2 lata. O ile pamietam było tam zarejestrowanych około 500/600 osób a aktywnych było max 10 Oui monsieur
 
Ziomus
OMG RajTo! <3

Moja mama powiedziała, że mogę zostać kim zechcę...

Zostałem krzesłem.

 
Proszak
RajTo napisał(a):

dbv działała o wiele dłużej niż 2 lata. O ile pamietam było tam zarejestrowanych około 500/600 osób a aktywnych było max 10 ^^


RajTo potwierdził a jego słowa są nie do zakwestionowania.

Koniec tematu.
 
ZbiRek
Kwestia klanów zostaje zamknięta do odwołania.

Zamykam temat.

Moja agencja: https://mayam.pl
 
Przejdź do forum: